کدخبر:
214154
تاریخ انتشار:
۲۰ خرداد ۹۷
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

فرزند یکی دیگر از مدیران شهرداری، رای بازگشت به کار گرفت!

خزر: در همین راستا شنیده ها حکایت از آن دارد که نورچشمی یکی از مسولان شهرداری توانسته است پس از شکایت از شهرداری رشت، رای بازگشت به کار خود به شهرداری را اخذ کند و به زودی میزی در کنار میز بابا به ایشان اختصاص خواهد یافت.

به گزارش خزر، چند وقتی است که راه جدیدی برای استخدام در شهرداری رشت گشوده شده است. راهی که البته مخصوص به نورچشمی ها است و جوانانی که پارتی ندارند، از طی آن ناتوانند!

بیشتر بخوانید: برادرزاده نماینده تهران هم به جمع کارکنان شهرداری رشت اضافه شد!

گویا فعالیت در قالب پیمانی، قراردادی و یا حتی مشاوره و شکایت از شهرداری به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی پس از اتمام مدت قرارداد، سناریویی است که بسیاری از جویندگان کار را بر پشت میزهای مدیریتی شهرداری رشت نشانده است. البته داشتن یک پارتی صاحب نفوذ مانند یکی از اعضای شورا برای انعقاد قرارداد اولیه لازم است.

در همین راستا شنیده ها حکایت از آن دارد که نورچشمی یکی از مسولان شهرداری توانسته است پس از شکایت از شهرداری رشت، رای بازگشت به کار خود به شهرداری را اخذ کند و به زودی میزی در کنار میز بابا به ایشان اختصاص خواهد یافت. پدر این ژن خوب یکی از مسئولین حوزه درآمد شهرداری بوده و نقش مستقیم در انعقاد قرارداد اولیه فرزندش با شهرداری رشت و سپس راهنمایی او برای شکایت از شهرداری و اخذ رای بازگشت به کار داشته است.
فرزند یکی دیگر از مدیران شهرداری، رای بازگشت به کار گرفت!
#شهرداری رشت #شورای شهر رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
قربانت برم اینها همان کسانی هستند که تعدادی از رفقهایشان درزندان لاکان بواسطه حمایتهای مالی همین عده دارند اب خنک میل میکنند ودست ازشهرداری بر نمیدارند حال تحقیق کنید و ببینید پدر این شخص کی بود وچی داشت والان سرمایه ای که اندوخته ومیتواندبارانت وتوانی بااداره کاروامور اجتماعی شهرداری را محکوم وفرزندش را به شهرداری بازگرداند متاسفانه شهرداری با داشتن این همه مشاور با حق الزحمه بالا اینگار که درخوابند بحال شهرداری بایستی گریست
يکشنبه، 20 خرداد 139715:58:21
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
214154 1