کدخبر:
214270
تاریخ انتشار:
۲۳ خرداد ۹۷
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

تجمع افراد تحت عنوان هوادار مجوز ندارد! برخورد خواهیم کرد

خزر: حواشي مالکيتي سپیدرود هر روز ابعاد جدیدی را به خود می گیرد و این حواشي بیشتر از هر چیزی باعث بهم خوردن آرامش تیم می شود.

به گزارش خزر، حواشي مالکيتي سپیدرود هر روز ابعاد جدیدی را به خود می گیرد و این حواشي بیشتر از هر چیزی باعث بهم خوردن آرامش تیم می شود. از سویی مالک سابق باشگاه سپیدرود(نائب رئیس هیات فوتبال گیلان) درخواست بازگشت تیم به خود را کرده است و از سوی دیگر تن زاده تا کنون هزینه های را برای باشگاه سپیدرود انجام داده است و اتفاقات چند روز اخیر را ناشی از حاشیه سازی های رسانه ای و مقاصد سیاسی خاص می داند.

جلسه اداره کل ورزش و جوانان، هیات فوتبال و مالک باشگاه سپیدرود در فرمانداری ره آوردی برای خلع مالکیت تن زاده نداشت. حال عده ای از هواداران اقدام به فراخوان برای برگزاری یک تجمع کرده اند که در فضای مجازی به شدت در حال پخش شدن است. البته چند هفته گذشته نیز چنین تجمعی برگزار شد و هیچ نتیجه ای را برای هوادران سپیدرود بجز درگیری بین آنها و سردادن شعار نداشت.

*فرماندار رشت: مجوزی برای تجمع در روز پنجشنبه صادر نشده است/  با تجمعات غیر قانونی برخورد می شود

فرماندار رشت در مورد اینکه تجمع فردا در مقابل هیات فوتبال دارای مجوزهای لازم است به خبرنگار خزر آنلاین گفت: هیچگونه درخواستی از فرمانداری برای تجمع نشده است و این تجمع دارای مجوزهای قانونی نیست.

سید محمد احمدی با بیان اینکه تمام خواسته ها باید از طریق مجاری قانونی صورت بپذیرد اظهار داشت: اقدام کردن به تجمعات غیر قانونی روش خوبی برای رسیدن به مطالبات و درخواست ها نیست.

فرماندار رشت با اشاره به اینکه قراردادی بین هیات فوتبال استان گیلان و مالک باشگاه سپیدرود منعقد شده است بیان داشت: در یکی از بندهای آن قرارداد، اداره کل ورزش و جوانان به عنوان حکم معرفی شده است و اداره کل ورزش و جوانان به عنوان حکم باید تصمیم گیری کند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان رشت با بیان اینکه با هرگونه تجمع غیرقانونی برخورد می شود اظهار داشت: تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه هیچگونه درخواستی برای تجمع به دست ما نرسیده است.

*رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رشت: هیچگونه درخواستی برای مجوز نشده است

از سوی دیگر محمدرضا شاهمحمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رشت در مورد درخواست مجوز از این اداره گفت: هیچگونه درخواستی به اداره ورزش و جوانان شهرستان رشت داده نشده است.

با توجه به اینکه تجمع روز پنجشنبه از سوی هواداران دارای مجوزهای لازم برای برگزاری نیست این سوال پیش می آید که هدف پشت این تجمعات چیست و آیا تنها راه رسیدن به خواسته هواداران برگزاری تجمع است؟ در گذشته تجمعات باعث سوء استفاده بسیاری از افراد شده است اما پیگیری وضعیت باشگاه سپیدرود بدون شک حق مسلم هواداران این تیم است.

بدون شک در فضای آرام می توان به بسیاری از مسایل باشگاه سپیدرود رسیدگی کرد و ایجاد تشنج بیشتر از هرچیزی به تیم سپیدرود ضرر می زند و از سوی دیگر مشخص شدن وضعیت باشگاه سپیدرود و پرداخت مقداری از مطالبات بازیکنان حق مسلم بازیکنان این تیم است و فردی که به عنوان مالک سکان هدایت تیم را به عهده می گیرد باید تمام جوانب را در مورد بازیکنان و کادرفنی بسنجد. بدون شک یکی از خواسته های هواداران پرداخت مالی به بازیکنان و در سوی دیگر تشکیل هرچه زودتر تیم سپیدرود برای فصل آینده است.
تجمع افراد تحت عنوان هوادار مجوز ندارد! برخورد خواهیم کرد
#تجمه هوادارن سپیدرود #مالک سپیدرود #مجوز #رئیس اداره ورزش و جوانان گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
البته خزر آنلاین شایسته بود نه از جنبه تحکم بلکه از طریق دعوت صاحبان اهل فن موضوع چاره جویی می شد
پنجشنبه، 24 خرداد 139714:3:22
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای ورزش
تازه های ورزش
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
214270 1