کدخبر:
214324
تاریخ انتشار:
۲۷ خرداد ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

طرح تفصیلی شهر رشت مهمترین دغدغه مدیریت شهری در سال جاری

خزر: سید امیرحسین علوی با بیان این موضوع که امروز دغدغه اصلی مدیریت شهری تدوین و اجرای صحیح طرح تفصیلی به عنوان طرحی جامع برای چشم انداز شهر رشت میباشد، خواستار توجه همه متولیان این امر شد.

به گزارش خزر، سید امیرحسین علوی با بیان این موضوع که امروز دغدغه اصلی مدیریت شهری تدوین و اجرای صحیح طرح تفصیلی به عنوان طرحی جامع برای چشم انداز شهر رشت میباشد، خواستار توجه همه متولیان این امر شد.

وی اظهار داشت با توجه به اینکه یکی از مهمترین مباحث مطروحه در ماههای اخیر در معاونت شهرسازی و معماری شهرداری رشت موضوع طرح تفصیلی میباشد با تقدیر از تلاش ها و زحمات این معاونت خواستار اعمال موارد اصلاحی مورد نظر، معاونت عمرانی استانداری و سازمان نظام مهندسی شد.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با تقدیر از تعامل ایجاد شده ما بین شهرداری و معاونت عمرانی استانداری، مدیرکل فنی استانداری، مدیر امور شهری استانداری و مدیرکل راه و شهرسازی با تاکید بر تاثیرات مثبت اجرای صحیح این طرح بر شفاف سازی آرای کمیسیون های ماده ۱۰۰ و ماده ۵ و بسیاری از حوزه های دیگری که مستقیما با شهروندان ارتباط دارند، تسهیل و تسریع امور شهروندان را نتیجه اجرای دقیق و کامل طرح تفصیلی دانست.
طرح تفصیلی شهر رشت مهمترین دغدغه مدیریت شهری در سال جاری
#سید امیرحسین علوی #طرح تفصیلی #رئیس شورای شهر رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
214324 1