کدخبر:
214338
تاریخ انتشار:
۲۷ خرداد ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

واکنش مدیرکل کمیته امداد به اختلاف عجیب در آمار زکات

خزر: اگرچه محمدی در این اظهارات، تلویحا اظهارات حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حامد آزمایش، رئیس ستاد زکات کمیته امداد استان گیلان را ناشی از جوگیر شدن وی می داند اما بی تردید اختلاف حساب 7 میلیاردی چیزی نیست که بتوان آن را با این اظهارات توجیه کرد.

به گزارش خزر، هفته گذشته بود که خبری مربوط به اختلاف فاحش در ارائه آمار زکات از سوی کمیته امداد امام خمینی استان گیلان در خروجی خزر منتشر شد. خبری که حکایت از اختلاف 7 میلیاردی در آمار ارائه شده توسط دو مسئول در اداره کل کمیته امداد استان گیلان داشت. گویا مدیرکل کمیته امداد استان گیلان زکات پرداخت شده توسط مردم گیلان را در سال گذشته هفت میلیارد و 900 میلیون تومان دانسته بود در حالی که حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حامد آزمایش،رئیس ستاد زکات کمیته امداد استان گیلان گفته بود: سال گذشته 15 میلیارد تومان زکات در گیلان جمع‌آوری شد!

بیشتر بخوانید: یک بام و دوهوای کمیته امداد گیلان؛ اختلاف 7 میلیاردی در آمار، حساسیت ها را خواهد برانگیخت؟!

پیگیری های خبرنگار خزرآنلاین مبنی بر علت این اختلاف حساب چشمگیر اما نتایج جالب تری به همراه دارد. بافکری، مدیر روابط عمومی کمیته امداد این اختلاف را ناشی از سوبرداشت خبرنگار یکی از خبرگزاری ها می داند و می گوید: همکاران این خبرگزاری با گوش دادن به فایل صوتی، خبر خود را اصلاح کردند اما متاسفانه سایر خبرگزاری ها و روزنامه ها خبر قبلی را زودتر کپی کردند و مورد استفاده قرار داده بودند.

این درحالی است که علیرضا محمدی مدیرکل کمیته امداد استان گیلان اعتقاد دیگری دارد. وی در گفتگو با خزرآنلاین می گوید: ممکن است برخی از زیر مجموعه ها بروند در روستایی حرفی بزنند یا در یک جلسه ای جوگیر شوند و حرفی بزنند اما باید بدانید در هر سازمانی مدیرکل، تمام کننده است و حرفی که مدیرکل می زند باید مبنا قرار بگیرد.

اگرچه محمدی در این اظهارات، تلویحا اظهارات حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حامد آزمایش، رئیس ستاد زکات کمیته امداد استان گیلان را ناشی از جوگیر شدن وی می داند اما بی تردید اختلاف حساب 7 میلیاردی چیزی نیست که بتوان آن را با این اظهارات توجیه کرد.

نکته مهم دیگر اینکه پورتال کمیته امداد یکی دیگر از استان ها که خبر مربوط به اظهارات رئیس ستاد زکات کمیته امداد استان گیلان مبنی بر جمع آوری 15 میلیارد تومان زکات در گیلان را منتشر کرده بود، در اقدامی قابل تامل این خبر را از خروجی خود حذف کرد!! (اینجا را ببنید)
واکنش مدیرکل کمیته امداد به اختلاف عجیب در آمار زکات
#قتل کودک 8 ساله #قزوین


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
214338 1