کدخبر:
214515
تاریخ انتشار:
۳ تیر ۹۷
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

در خصوص رانش زمین رودسر استاندار گیلان را مقصر می دانند، مگر استاندار باید جلوی کوه را می‌گرفت!؟

خزر: جعفرزاده ایمن آبادی با بیان اینکه استاندار گیلان را فردی پرتلاش، پرکوشش، دلسوز، هماهنگ و عاقل می‌دانم، اظهار کرد: به نظر بنده استاندار گیلان تا امروز نمره خوبی کسب کرده است.

به گزارش خزر، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با بیان اینکه استاندار گیلان فردی پرتلاش هستند، تصریح کرد: با همه شرایط بد اقتصادی حاکم بر کشور و استان، بنده استاندار گیلان را فردی با برنامه و بسیار پرتلاش می‌دانم.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی همچنین ادامه داد: برخی از روش‌های غیراخلاقی و غیرمنصفانه برای تخریب استاندار استفاده می‌کنند، برای مثال در خصوص رانش زمین رودسر استاندار گیلان را مقصر می‌دانستند؛ آیا استاندار باید جلوی کوه را می‌گرفت!؟

وی با اشاره به اینکه ما باید واقعیت‌ها را به مردم بگویم، اظهار داشت: باید از برخوردهای جناحی و سیاسی در مباحثی که در ارتباط با مردم است خودداری کنیم.

جعفرزاده ایمن آبادی با بیان اینکه استاندار گیلان را فردی پرتلاش، پرکوشش، دلسوز، هماهنگ و عاقل می‌دانم، اظهار کرد: به نظر بنده استاندار گیلان تا امروز نمره خوبی کسب کرده است.

نماینده مردم رشت در مجلس گفت: آقای سالاری با همه احزاب و جناح‌های سیاسی هماهنگی خوبی دارد و در راستای منویات مقام معظم رهبری و دولت فعالیت می‌کند همچنین با قوه مقننه و قوه قضاییه رفتار عُقلایی در پیش گرفته است.

وی با بیان اینکه با وجود رضایتمندی که از استاندار قبلی گیلان داشتیم به لطف خداوند استاندار فعلی جوان و پرانرژی است، اظهار داشت: مهم‌ترین ویژگی استاندار گیلان داشتن برنامه است، ایشان اشرافیت خوبی بر موضوعات مختلف دارند و یا اگر مشکلی پیش بیاید به سرعت کارگروه تخصصی این مشکل را تشکیل می‌دهد.

جعفرزاده، استاندار گیلان را فردی فعال دانست و افزود: امیدوارم در زمانی که استاندار گیلان در استان هستند از ایجاد اختلاف و تنش پرهیز نماییم و در جهت هم‌افزایی همدیگر و کاهش مشکلات مردم قدم برداریم.

نماینده مردم رشت در مجلس به حضور دکتر نوبخت در بدنه دولت اشاره کرد و تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم از حضور ایشان استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه امروز از هر زمان بیشتر به وفاق و تعامل نیازمندیم و باید از بحث‌های اختلاف برانگیز دوری کنیم، اظهار کرد: مردم مشکلات زیادی دارند و حل مشکلات مردم در سایه همدلی و دوستی امکان پذیر است.

جعفرزاده همچنین ادامه داد: امیدواریم همه به استاندار گیلان کمک نمایند تا بتوانیم مشکلات انباشت شده در استان را به سرانجام مقصود برسانیم.

وی همچنین با بیان اینکه رویکرد آقای استاندار در اعتماد به جوانان یکی از ویژگی‌های مثبت ایشان است، اظهار داشت: استاندار گیلان برای انتصاب جوانان اذیت و آزار زیادی دیده است و برخی از آقایان در این زمینه برخوردی چندگانه دارند یعنی در تهران و نزد مسئولین به استاندار بخاطر این انتصابات حمله می‌کنند اما وقتی در استان می‌آیند در برخورد با رسانه‌ها شروع به تعریف و تمجید می‌کنند.

نماینده مردم رشت در مجلس رشت در ادامه با اشاره به اینکه بنده همیشه از آقای استاندار به‌علت انتصاب جوانان تقدیر کردم، گفت: علی‌رغم اینکه برخی فکر می‌کنند آقای استاندار جنوبی است اما ایشان به خوبی توانست بحث کشاورزی را فرابگیرد و برای این زمینه تولید برنامه کند.

جعفرزاده در زمینه اجرای طرح بوم‌گردی نیز با بیان اینکه برخی در این خصوص به استاندار کم‌لطفی کرده‌اند، گفت: استاندار گیلان هرگز نگفتند که قرار است صد درصد انرژی خود در بحث بوم‌گردی بگذاریم و نظر ایشان این است بوم‌گردی ظرفیت خوبی دارد که می‌توانیم از آن در زمینه اشتغال استان بهره بگیریم و بخشی از مشکلات اشتغال استان را حل نماییم.
در خصوص رانش زمین رودسر استاندار گیلان را مقصر می دانند، مگر استاندار باید جلوی کوه را می‌گرفت!؟
#استاندار گیلان #جعفرزاده نماینده رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
افشین
جناب نماینده، استاندار جلوی کوه را نمی تواند بگیرد ولی می تواند از تخریب منابع خدادادی و قطع درختان ،برداشت بی رویه ی شن ،انتصاب ژن های خوب ولی ناوارد ، رانت و رابطه بازی در استان و.... جلوگیری کند و انجام هرکدام از این موارد علاوه بر پیشگیری از هدر رفت منابع کاهش آثار بلایای طبیعی را در پی خواهد داشت که توصیح هریک مفصل بوده و در این مجال نمی گنجد.
يکشنبه، 3 تير 13978:36:38
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
214515 1