کدخبر:
214539
تاریخ انتشار:
۳ تیر ۹۷
چاپ
چاپ
|
3 نظر
چاپ
دسته خبر
:

بالاخره از ارتفاع، مشکلات بهتر و کوچک تر دیده می شوند!

خزر: دلار به راستی دیوانه شده است و یورو امروز مرزهای 10 هزار تومانی را در نوردیده است، تیم اقتصادی دولت تنها وعده ارزانی می دهد و معاون وزیر صنعت و معدن از رسانه ها می خواهد که چرت و پرت نگویند! در چنین شرایطی رئیس جمهور با لباس ورزشی در توچال حاضر می شود و البته وزیر بهداشت هم وی را همراهی می کند!

به گزارش خزر، رئیس جمهور امروز با همراهی وزیر بهداشت و مسئول دفتر خود به توچال رفت و ضمن استماع گزارش سید محمدرضا پرهیزکار مدیرعامل مجموعه فرهنگی ورزشی توچال، از اقدامات انجام شده در راستای بهسازی مسیر کوهنوردی که موجب رضایتمندی شهروندان و کوهنوردان گردیده است ابراز رضایت کرد.

اگرچه حضور رئیس جمهور در توچال و گوش سپردن به اظهارات یک سرمایه گذار در این مجتمع تفریحی را نمی توان ذاتاً عملی بد تلقی کرد و حتی رضایت رئیس جمهور از رضایتمندی کوهنوردان را هم می توان با این تفسیر که راحتی بخش کوچکی از جامعه هم برای روحانی دارای اهمیت است، به فال نیک گرفت، اما باز هم نمی توان پاسخی به این پرسش پیدا کرد که آیا سفر روحانی به توچال در چنین شرایطی واقعا لازم و در الویت کاری وی بوده است؟

دلار به راستی دیوانه شده است و یورو امروز مرزهای 10 هزار تومانی را در نوردیده است، تیم اقتصادی دولت تنها وعده ارزانی می دهد و معاون وزیر صنعت و معدن از رسانه ها می خواهد که چرت و پرت نگویند! در چنین شرایطی رئیس جمهور با لباس ورزشی در توچال حاضر می شود و البته وزیر بهداشت هم وی را همراهی می کند!

قابل تامل آن که مجری طرح اقتصاد مقاومتی و کسی که می بایست به فکر رونق بازار ایرانی در سال 97 و حمایت از آن باشد، امروز کلاهی از مارک پوما و لباس ورزشی با مارک under armour که یک برند آمریکایی می باشد بر تن دارد و به دوربین ها لبخند می زند. وزیر بهداشت دولت روحانی هم لباسی ورزشی بر تن کرده و همزمان با حذف 79 قلم دارو از پوشش بیمه‌‌ها و رسیدن دومینوی گرانی به دارو، با رئیس جمهور به توچال رفته است. همان وزیر بهداشتی که رسانه ها را مریض خوانده و تاکید کرده بود که منظور وی تمام رسانه ها بوده است. البته این سوال هم مطرح است که این چگونه بازدید بوده که با لباس ورزشی صورت گرفته است!

شاید اگر جناب رئیس جمهور اعتقادی به حمایت از کار ایرانی و رفع مشکل بیکاری جوانان داشت، امروز با ویترینی از برندهای خارجی به توچال نمی رفت! از میان کسانی که برای دعای باران به تپه می روند، تنها کسانی که با خود چتر به همراه می برند، به کارشان ایمان دارند.

 

 
بالاخره از ارتفاع، مشکلات بهتر و کوچک تر دیده می شوند!
#روحانی رئیس جمهور #گرانی دلار


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
ما نمی دانستیم روحانی اینطوری جواب محبت ماها را می دهد .اینک که گرانی کمر همه ماها راخم کرده روحانی به دنبال عشق ونشاط خودش رفته آیا رسمش این بوده. آیا جواب اعتماد ما به شما اینطور رفتاری بوده.واقعا چرا
يکشنبه، 3 تير 139723:38:28
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
خزر آنلاین این رو بنویس یک سال است نتوانستم برای خانواده یک کیلو گوشت گوسفند تهیه کنم در سبد غذایی ما به جهت عدم تگافوی مالی برایم میسر نبوده است .چگونه روحانی دلش آمد در این وضعیت این چنین رفتاری را منعکس کند .خزر آنلاین زجه های مارا به گوش دولتمردان برسان
يکشنبه، 3 تير 139723:47:49
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
اشکال ندارد شما شاد باش. ولی ماها نیز خدایی هم داریم واوسا کریم ما برای همه دلسوزی می کند
يکشنبه، 3 تير 139723:58:43
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
214539 1