کدخبر:
214557
تاریخ انتشار:
۴ تیر ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

طی نامه ای به استاندار گیلان؛

ارائه پیش نویس پیشنهادی نظام نامه تشکیل کارگروه مدیریت یکپارچه شهری توسط بهراد ذاکری

خزر: دکتر بهراد ذاکری عضو شورای شهر رشت طی نامه ای به استاندار گیلان پیش نویس پیشنهادی نظام نامه تشکیل کارگروه مدیریت یکپارچه شهری رشت را ارائه کرد.

به گزارش خزرآنلاین، دکتر بهراد ذاکری عضو شورای شهر رشت طی نامه ای به استاندار گیلان پیش نویس پیشنهادی نظام نامه تشکیل کارگروه مدیریت یکپارچه شهری رشت را ارائه کرد.

در این نامه آمده است:

بسمه تعالی

استاندار محترم گیلان، جناب آقای دکتر سالاری
باسلام و احترام

همان طور که مستحضرید، با توجه به وظایف گسترده ی شهرداری ها و شوراهای اسلامی شهر در مقایسه با محدودیت گسترده ی ضمانت اجرایی برای پیشبرد و انجام وظایف قانونی این دو نهاد و همچنین، در غیاب قوانین مصوب مربوط به مدیریت یکپارچه ی شهری و متعاقباً عوارض ناشی از ناهماهنگی و موازی کاری ها ما بین این دو نهاد و سایر نهادهای دخیل در حوزه مدیریت شهری عملاً به یکی از عوامل اتلاف منابع و همچنین مانعی برای تسریع توسعه شهر تبدیل شده است، که خود را از ابتدایی ترین مسایل از جمله کندن چندباره آسفالت معابر تا مسائل مهم زیست محیطی از جمله؛ سراوان، رودخانه ها و عینک، نمایان می کند.از این رو پیشنهاد می شود، با استفاده از اختیارات استانداران و فرمانداران به خصوص بندهای ۱۶ و ۳۲ ماده ۲ اختیارات مورد اشاره، رفع اینگونه موانع و مشکلات به صورت ساختاری از طریق تشکیل کارگروه مدیریت یکپارچه شهری رشت وبرای اولین بار در کشور در دستور کار استانداری گیلان قرار گیرد .
به پیوست نامه یک نسخه پیش نویس پیشنهادی نظام نامه تشکیل چنین کارگروهی تقدیم حضور می گردد تا مورد مطالعه و بررسی حضرتعالی قرار گیرد.

امید است رشت این بار نیز اولین شهری باشد که در سطح کشور و در غیاب تصویب قانون مدیریت یکپارچه شهری میتواند با استفاده از حداکثر ظرفیت قوانین و مقررات بر این مشکل مهم به صورت پایلوت فائق شود.

 

با آرزوی توفیق و سربلندی
بهراد ذاکری
ارائه پیش نویس پیشنهادی نظام نامه تشکیل کارگروه مدیریت یکپارچه شهری توسط بهراد ذاکری
#بهراد ذاکری #عضو شورای شهر رشت #استانداری


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
214557 1