کدخبر:
214837
تاریخ انتشار:
۱۵ تیر ۹۷
چاپ
چاپ
|
3 نظر
چاپ
دسته خبر
:

استاندار گیلان در نشست شورای برنامه ریزی استان:

حل مشکلات زیست محیطی استان، دیدی علمی و جامع‌‌ و عزمی عمومی می طلبد

خزر: استاندار گیلان با بیان اینکه محور این نشست، حل مشکلات زیستی محیطی استان است، گفت: حل مشکلات زیست محیطی استان دیدی علمی و جامع و عزمی عمومی می طلبد.

به گزارش خزرآنلاین، دکتر مصطفی سالاری در این نشست که عصر امروز با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست کشور در محل سالن غدیر استانداری برگزار شد، به کسب رتبه یک استان در حوزه اعطاء تسهیلات اشتغال روستایی و رونق تولید به مردم و رتبه ۴ استان در حوزه تحقق سیاست اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: امید داریم با تحقق منابع مالی سال ۹۷ بتوانیم‌ بهره لازم از طرح های اشتغال زای استان را ببریم.

وی خاطرنشان کرد: کشاورزی، گردشگری و تجارت به عنوان ظرفیت های بالفعل و توسعه زا و صنعت به عنوان ظرفیت بالقوه و درحال شکوفایی استان، از محورهای توسعه ساز استان هستند که باید جهت تقویت این محورها تلاش جدی کنیم.

استاندار گیلان در بخش دیگری از سخنانش به اهمیت احیاء رودخانه های گوهر رود و زرجوب رشت اشاره و تصریح کرد: در صورتی که علاوه بر اعتبارات تزریقی ملی، اعتبارات دستگاه های اجرایی نیز به سمت این پروژه جهت دهی شود، می توانیم نتیجه ی بهتر و سریع تری بگیریم.

نماینده عالی دولت در استان در پایان سخنانش به لزوم‌ تعجیل در تکمیل پروژه سدهای در حال ساخت استان اشاره کرد و با بیان اینکه اگر سدهای درحال ساخت تکمیل شوند، به هیچ وجه مشکل کم آبی در استان نخواهیم داشت، اضافه کرد: آب بندان ها نیز پیوست های تکمیلی پروژه های سدسازی در گیلان هستند که در صدد اجرایی شدن آن ها هستیم.
حل مشکلات زیست محیطی استان، دیدی علمی و جامع‌‌ و عزمی عمومی می طلبد
#استاندار گیلان #نوبخت #نشست شورای برنامه ریزی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
دست مریزاد انسانهای اندیشمند در یک مکان جمع شدند . ولی سوال این است پس کی سوت قطار در رشت شنیده می‌شود .پس چرا اینهمه دانشمند جمعند ولی یک سوت نمی زنند
جمعه، 15 تير 139713:57:11
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
دست مریزاد انسانهای اندیشمند در یک مکان جمع شدند . ولی سوال این است پس کی سوت قطار در رشت شنیده می‌شود .پس چرا ای
جمعه، 15 تير 139713:57:32
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
گردشگری در استان گیلان و استانهای ساحلی خزر چگونه می تواند یک امر مفید باشد در حالیکه گردشگری به شیوه فعلی جز آلودگی محیط طبیعی این منطقه و از بین بردن آن هیچ نتیجه ای ندارد واقعیت این است که گردشگران داخلی در این منطقه نه پول خرج میکنند و نه مراعات طبیعت رامیکنند گردشگران خارجی و بخصوص اروپایی نیزاصلا علاقه ای به این منطقه نداشته وندارند از گذشته تا حال ، این را سفرنامه های اروپایی ها نشان میدهد پس گردشگری جز ضررچه نتیجه ای برای استان گیلان و عامه مردم آن دارد ، البته جز منفعتهایی برای تعدادی محدود در شغلهایی معدودکه اکثر قریب به اتفاق آنها غیر بومی هستند
جمعه، 15 تير 139715:16:2
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
214837 1