کدخبر:
214970
تاریخ انتشار:
۱۹ تیر ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

تنها بازمانده خصوصی سازی در گیلان! + عکس

خزر: مرحوم جابر کوچکی‌نژاد «برادر نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی» در واکنش به انتصاب بستگان نماینده سابق صومعه سرا گفته بود: آقای خصوصی پیش‌تر داماد و برادرزاده خود را هم در سمت‌های مختلف شهر گمارده است و درپی اشتغال سایر وابستگان خود نیز می‌باشد. از این‌رو باید گفت حمیدرضا خصوصی، به درستی در حال اجرای اصل 44 قانون اساسی که همان خصوصی‌سازی است، می باشد!

به گزارش خزر، نماینده سابق صومعه سرا هنوز هم چهره ای شناخته شده در بین دنبال کنندگان اخبار است. حمیدرضا خصوصی ثانی همزمان با انتشار لیستی از انتصاب بستگانش در سمت های مختلف استانی و شهرستانی، مرزهای معروفیت را در نوردید تا آن جا که مرحوم جابر کوچکی‌نژاد «برادر نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی» در واکنش به این موضوع گفته بود: آقای خصوصی پیش‌تر داماد و برادرزاده خود را هم در سمت‌های مختلف شهر گمارده است و درپی اشتغال سایر وابستگان خود نیز می‌باشد. از این‌رو باید گفت حمیدرضا خصوصی، به درستی در حال اجرای اصل 44 قانون اساسی که همان خصوصی‌سازی است، می باشد!

اگرچه این خصوصی سازی ها با انتصاب برادر نماینده سابق به عنوان سرپرست جمعیت هلال احمر گیلان به اوج خود رسید اما مدتی پس از ناکامی خصوصی در ورود به مجلس شورای اسلامی و شکست او در رقابت با دلخوش، عمر خصوصی سازی ها هم به پایان رسید و منتصبان به خصوصی که بسیاری از بستگان او و همسر و نزدیکانش بودند، از مناصب حساس کنار گذاشته شدند. در این میان اما یکی از بستگان خصوصی سرنوشتی متفاوت را تجربه کرده است.

علیرضا محمدی، مدیرکل فعلی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان از جمله افرادی است که نامش در لیست منتشر شده توسط رسانه ها در همان زمان به عنوان یکی از چهره های خصوصی سازی شده به چشم می خورد. اگرچه نوع نسبت فامیلی اش با خصوصی محل اختلاف است اما رسانه های منتشرکننده این خبر همگی بر اینکه محمدی رابطه فامیلی سببی با خصوصی نماینده سابق صومعه سرا دارد، متفق القول اند! (اینجا و اینجا را ببنید)

قابل تامل آن که وی در زمان حضور خصوصی در کسوت نمایندگی مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی، نه تنها رئیس کمیته امداد صومعه سرا بوده است بلکه در همان زمان و قبل از آن که عمر نمایندگی خصوصی به سر بیاید به عنوان مدیرکل کمیته امداد گیلان منصوب می شود (واپسین روزهای سال 93) و این مدیرکلی تا کنون ادامه دارد.

در هر حال حتی اگر این احتمال هم درست باشد که انتصاب محمدی به عنوان رئیس کمیته امداد صومعه سرا و مدیرکل کمیته امداد استان گیلان متاثر از نسبت فامیلی اش با نماینده سابق صومعه سرا بوده است، عمر مدیریتی نسبتاً طولانی اش در راس کمیته امداد استان گیلان به خصوص پس از پایان نمایندگی خصوصی، نشان از مدیریت قابل قبول او در این سازمان عریض و طویل دارد.
تنها بازمانده خصوصی سازی در گیلان! + عکس
#خصوصی سازی #نماینده صومعه سرا


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
214970 1