کدخبر:
215062
تاریخ انتشار:
۲۳ تیر ۹۷
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

واکنش مدیرکل کمیته امداد گیلان در خصوص بکارگیری برادر خانمش!

خزر: گفتنی است علیرضا محمدی از بستگان خصوصی، نماینده سابق صومعه سرا می باشد. لیست های فراوانی از انتصاب بستگان و نزدیکان نماینده سابق صومعه سرا در رسانه های مختلف منتشر شده بود که در بعضی از آن ها نام علیرضا محمدی هم به چشم می خورد.

به گزارش خزر، علیرضا محمدی، مدیرکل کمیته امداد گیلان در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین و در پاسخ به این سوال که برادرخانم ایشان بر چه اساسی در دفتر مدیریت کمیته امداد گیلان مشغول به فعالیت است، گفت: بروید این سوال را از نیروی انسانی و نظارت بازرسی من بپرسید. 

این اظهارات محمدی در حالی طرح شد که وی پیش تر در گفتگویی با خبرنگار خزرآنلاین گفته بود که در هر اداره مدیرکل حرف اول و آخر را می زند و ممکن است زیرمجموعه در جایی جوگیر شده و حرفی بزند اما اظهارات مدیرکل باید مبنا قرار بگیرد.

بیشتر بخوانید: تنها بازمانده خصوصی سازی در گیلان! + عکس

محمدی اما پس از یادآوری این اظهارات خود توسط خبرنگار خزرآنلاین گفت: جذب ایشان قبل از من و در زمان من نبوده است. وی اما تایید کرد که جذب برادرخانمش در زمان ریاست او بر کمیته امداد صومعه سرا صورت گرفته است.

گفتنی است علیرضا محمدی از بستگان خصوصی، نماینده سابق صومعه سرا می باشد. لیست های فراوانی از انتصاب بستگان و نزدیکان نماینده سابق صومعه سرا در رسانه های مختلف منتشر شده بود که در بعضی از آن ها نام علیرضا محمدی هم به چشم می خورد.
واکنش مدیرکل کمیته امداد گیلان در خصوص بکارگیری برادر خانمش!
#علیرضا محمدی #کمیته امداد گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
احسند
يکشنبه، 24 تير 13976:50:24
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

رسالت خبرنگار؟
نه خدایی فازت چیه؟بصورت سلسله مراتبی برای تخریب دوتا مدیر کل(تامین اجتماعی و کمیته امداد)خبر اونم بصورت حساب و کتاب شده مطلب میذاری؟ اول در مورد مدیر کل تامین اجتماعی گذاشتی گیر دادی چرا این آقا از زمان احمدی نژاد هنوز مدیرکل مونده آخر هم خبر به اینجا رسید که دوتا از بستگانشو به عنوان راننده استخدام کرده؟ الان هم گیر دادی به مدیرکل امداد که واقعا داره خوب کار میکنه و شمایی که هیچ اطلاعی در مورد مدیر کل امداد گیلان نداری بهتره در موردش خبر دروغ چاپ نکنی؟ جهت اطلاع جنابعالی آقای محمدی از پایین ترین رده کاری تو امداد کار کرده تا به اینجا رسیده. و در مورد بردار خانمش ایشون از سالها قبل تو مدیریت کمیته امداد مشغول به فعالیت بودن.
يکشنبه، 24 تير 13979:27:46
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
215062 1