کدخبر:
215108
تاریخ انتشار:
۲۵ تیر ۹۷
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

نگرانی علوی از انتخابات آتی هیات رییسه شورا

خزر: اظهارات امیرحسین علوی در جلسه چهل و هشتم شورای اسلامی شهر رشت، نشان دهنده نگرانی رییس شورا از انتخابات آتی هیات رییسه شورا است.

به گزارش خزر، چهل و هشتمین جلسه علني شوراي شهر رشت در عمارت مرکزي شورا با تلاوت آياتي چند از کلام‌الله مجيد توسط قاري بين‌المللي ساعد اصلاني، سرود ملي و دعاي فرج برگزار شد. با توجه به نزدیک شدن به انتخابات هیات رییسه شوراها، کاندیداهای ریاست از هم اکنون تبلیغات زیرپوستی را آغاز کرده اند. در این بین اما عده ای که خود را محق می دانند دغدغه هایی نیز دارند.

اظهارات امیرحسین علوی در ابتدای جلسه چهل و هشتم شورای اسلامی شهر رشت، نشان دهنده نگرانی رییس شورا از انتخابات آتی هیات رییسه شورا است.

وی با اشاره به نقد رسانه ها اظهار داشت:  تعامل با رسانه ها می تواند نقدهای سازنده ای را در پیش داشته باشد، بخصوص این روزها که منتظر انتخابات هیات رییسه شورا هستیم امیدواریم نقدهای غیرمنصفانه روی کار شورا تاثیر نگذارد و باعث تحریک انها نشود.

علوی تاکید کرد: قطعا رسانه ها و فعالین این حوزه جزو اقشار دغدغه مند هستند که با هدایت و حمایت آنها می توان این دوران را به آرامش سپری کرد.

نکته جالب جلسه چهل و هشتم این است که علوی وقتی دید شهردار رشت علیرغم انتقال کارکنان و معاونین به ساختمان جدید خود همچنان در محل کار سابق خود حضور دارد، گفت: رییس شورا هم در ساختمان میرزا رفیع باقی خواهد ماند.
نگرانی علوی از انتخابات آتی هیات رییسه شورا
#جلسه شورای شهر رشت #اعضای شورای پنجم #جلسه علنی شورای رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
شورا میخواد ساختمان فعلی شهرداری رشت را برای استقرار چه بکند . در این ساختمان حدودا 400نفر ازمرسنل شهرداری استقرار داشتند. نکنه میخواد ستاد انتخاباتی کسانی که قصد کاندیدا شدن دارتد را فراهم کند. شایعات اینگونه است
دوشنبه، 25 تير 139722:14:4
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
215108 1