کدخبر:
215136
تاریخ انتشار:
۲۶ تیر ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

مسئولان سازمان حفاظت از محیط زیست گیلان دقیقاً از چه چیزی حفاظت می کنند؟!

خزر: باز هم یک خرس به ضرب گلوله شکارچیان کشته شده است. خرسی که اگرچه توانست خود را لنگان لنگان به حاشیه جاده برساند، اما این حضور هم منجر به نجات جانش نشد و ماموران سازمان حفاظت محیط زیست بعد از مرگ او برای بردن لاشه اش در محل حاضر شدند.

به گزارش خزر، باز هم یک خرس به ضرب گلوله شکارچیان کشته شده است. خرسی که اگرچه توانست خود را لنگان لنگان به حاشیه جاده برساند، اما این حضور هم منجر به نجات جانش نشد و ماموران سازمان حفاظت محیط زیست بعد از مرگ او برای بردن لاشه اش در محل حاضر شدند.

فارغ از اینکه چگونگی یک به ظاهر انسان می تواند تنها به قصد تفریح به روی حیوان بی دفاعی سلاح بکشد، باید گفت تعلل مسئولان سازمان محیط زیست گیلان کار نیمه تمام شکارچی را تمام کرد و حیوان بخت برگشته را به کام مرگ فرستاد.

حتی نگاهی به تصاویر این خرس پیش از تلف شدن هم حکایت از جثه نحیف و حال زار و نزار وی دارد. گویا حیوان با همان خوی حیوانی اش هم در همین سال های کوتاه عمر نتوانسته سهم خود را به درستی از سفره طبیعت برداشت کند!

قابل تامل آن که دقایقی پس از مرگ این حیوان، تماس های خبرنگار خزرآنلاین با مدیرکل محیط زیست گیلان و گفتگو با او حول این موضوع به علت حضورش در ملاقات عمومی به ساعات بعد موکول شده و البته تا لحظه نگارش این خبر هم صورت نپذیرفته است! مسئول روابط عمومی این سازمان هم اگرچه در جریان امور به صورت کلی بوده اما می گوید که هنوز جزییات این موضوع به دست اداره کل حفاظت از محیط ریست گیلان نرسیده است!
مسئولان سازمان حفاظت از محیط زیست گیلان دقیقاً از چه چیزی حفاظت می کنند؟!
#خرس ماسال #خرس رودبار #سازمان حفاظت از محیط زیست گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
215136 1