کدخبر:
215148
تاریخ انتشار:
۲۷ تیر ۹۷
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

موج جدید تغییرات مدیریتی در استان گیلان

خزر: شنیده های سیاسی حکایت از آن دارد که قرار است جابجایی های مدیریتی در سطح فرمانداران و برخی مدیران استانی اتفاق بیفتد. در همین راستا قرار است. میرشمس مومنی زاده، فرماندار کنونی شهرستان انزلی بر صندلی فرمانداری رشت تکیه بزند و عسگر حسنی پور از فرمانداری رضوانشهر به فرمانداری شهرستان لاهیجان بیاید.

به گزارش خزرآنلاین، شنیده های سیاسی حکایت از آن دارد که قرار است جابجایی های مدیریتی در سطح فرمانداران و برخی مدیران استانی اتفاق بیفتد. در همین راستا قرار است. میرشمس مومنی زاده، فرماندار کنونی شهرستان انزلی با گرایش اصلاح طلب بر صندلی فرمانداری رشت تکیه بزند و عسگر حسنی پور عضو حزب کارگزاران سازندگی از فرمانداری رضوانشهر به فرمانداری  شهرستان لاهیجان بیاید.

همچنین گفته می شود سید محمد احمدی، فرماندار شهرستان رشت که در طول دوره ریاست جمهوری حسن روحانی فرماندار شهرهای رودبار و لاهیجان بوده، برای سمت معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گیلان تعرفه شده است. پیش از این آرش فرزام صفت برای این پست خالی استانداری به وزارت کشور تعرفه شده بود که با مخالفت وزارت کشور مواجه گردید.

همچنین گفته می شود امیر جانبازی فرماندار پیشین رودسر و سرپرست فعلی فرمانداری لاهیجان از گزینه های مدیرکلی منابع طبیعی یا جهاد کشاورزی استان است. پیشتر جانبازی برای منابع طبیعی تعرفه شده بود و قرار بود یوسف پور از منابع طبیعی به جهاد کشاورزی برود. امری که تاکنون محقق نشده است. اکنون بعد از طولانی شدن مدت سرپرستی جانبازی در فرمانداری لاهیجان این ذهنیت ایجاد شده است که با توجه به تخصص و سابقه کاری جانبازی در اداره کشاورزی رودسر و املش باید از او بعنوان یکی از گزینه های اصلی مدیرکلی جهاد کشاورزی استان یاد کرد. این تصور در صورتی است که ماندن شعبان نژاد در استان گیلان تداوم نداشته باشد. حال باید ماند و دید که آیا جانبازی با تخصص کشاورزی و یوسف پور با تخصص جنگلداری برای مدیریت حوزه های تخصصی شان تعرفه می شوند یا آنکه جایشان عوض خواهد شد؟
موج جدید تغییرات مدیریتی در استان گیلان
#فرماندار #معاونت هماهنگی امور اقتصادی #استانداری گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
حالا چه فرقی میکند
چهارشنبه، 27 تير 139720:29:47
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
215148 1