کدخبر:
215196
تاریخ انتشار:
۲۷ تیر ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

با فرمانداران؛ فرمانداری که از زیر سایه استانداری خارج شد!

خزر: حضور احمدی در فرمانداری رشت مصادف با اعتراضات دی ماه 96 شد. وی اگرچه نخستین روزهای کاری خود را در فرمانداری رشت سپری می کرد، اما با تکیه بر تجربه ای که در این سال ها اندوخته بود، عملکرد مناسبی را در چگونگی واکنش در برابر این اعتراضات از خود نشان داد تا آن جا که این دامنه این اعتراضات در رشت با کمترین هزینه و زودتر از بسیاری از کلانشهرهای دیگر کشور افول کرد.

به گزارش خزرآنلاین، سید محمد احمدی فرماندار رشت بیش از 23 سال است که کارمند وزارت کشور است. وی که کارشناس ارشد مدیریت دولتی است، حدود بیست سال از این مدت را مدیر بوده و در مناصب مختلفی حضور داشته است.

احمدی در 1374 به عنوان مدیر اداری مالی وارد فرمانداری رشت شد ولی بعد از پنج سال این فرمانداری را ترک کرد و به استانداری گیلان رفت و 11 سال معاونت اداره کل اداری مالی استانداری گیلان را بر عهده داشت. وی حتی حدود یک ماه سرپرستی این اداره کل را نیز تجربه کرده بود تا اینکه سال 1390 به عنوان معاون اداره کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان منصوب شد و تا دی ماه 1392 که مورد وثوق نجفی استاندار وقت گیلان قرار گرفت و فرماندار رودبار شد در این سمت حضور داشت.

عملکرد او در رودبار باعث شد تا به عروس شهرهای گیلان یعنی لاهیجان انتقال یابد و تیر ماه 1395 فرماندار این شهرستان شود. با رفتن نجفی، احمدی از معدود فرماندارانی بود که روند ارتقای خود را ادامه داد و مورد اعتماد استاندار جدید گیلان هم قرار گرفت. دکتر سالاری او را بعد از 17 سال به فرمانداری رشت برگرداند. این بار اما در قامت فرماندار.

حضور احمدی در فرمانداری رشت مصادف با اعتراضات دی ماه 96 شد. وی اگرچه نخستین روزهای کاری خود را در فرمانداری رشت سپری می کرد، اما با تکیه بر تجربه ای که در این سال ها اندوخته بود، عملکرد مناسبی را در چگونگی واکنش در برابر این اعتراضات از خود نشان داد تا آن جا که دامنه این اعتراضات در رشت با کمترین هزینه و زودتر از بسیاری از کلانشهرهای دیگر کشور افول کرد.

در حالیکه فرمانداری های مراکز استانها، عمدتا به جهت حضور استانداری در آن شهرستان، کمتر دیده می شوند و فرماندارانشان نیز معمولاً زیر چتر استانداران محو می شوند، فرمانداری رشت اما در زمان زمامداری سید محمد احمدی رویه دیگری در پیش گرفت که نه تنها بر وزن سیاسی فرماندار مرکز استان افزود بلکه بسیاری از مراجعات و مشکلات مردم و مدیران را پیش از مرحله حضور در برابر استاندار، حل و فصل کرد. شاید همین عملکرد مثبت او سبب شده تا این روزها نام احمدی اعتدالی به عنوان یکی از گزینه های معاونت اقتصادی و توسعه منابع استاندار گیلان بر سر زبان ها بیفتد.

گفتنی است احمدی 53 ساله، متولد فومن است و علاوه بر مناصب فوق، تدریس در دانشگاه و عضویت در هیئت حل اختلاف دادگستری را نیز در کارنامه دارد. نا گفته نماند وی با ورزش نیز بیگانه نیست و زمانیکه فرماندار رودبار بود ریاست هیئت دو و میدانی استان گیلان را نیز برعهده داشت.
با فرمانداران؛ فرمانداری که از زیر سایه استانداری خارج شد!
#فرماندار رشت #احمدی فرماندار رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
215196 1