کدخبر:
215200
تاریخ انتشار:
۲۷ تیر ۹۷
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

استانداری که هوای هم استانی هایش را دارد!

خزر: این اما نخستین باری نیست که استاندار گیلانی البرز، هوای هم استانی ها خود را دارد. وی ابتدا یوسف گلشن، مدیرکل روابط عمومی استانداری گیلان را با خود به البرز برد و به مسئولیت ریاست دفتر استانداری را بر عهده او نهاد، سپس سیروس شفقی، فرماندار سابق رشت را فرماندار کرج کرد، دیروز هم مس چیان را به عنوان بخشدار مرکزی کرج انتخاب کرد و حتی صحبت هایی نیز مبنی بر انتصاب احمدی پور به عنوان مشاور ارشد در استانداری البرز به گوش می رسد. حتی قرار بر حضور مهندس شعبانپور، معاون عمرانی استانداری گیلان هم در کرج بوده که البته گفته می شود بنا به درخواست خود او این انتقال صورت نپذیرفته است.

به گزارش خزرآنلاین، دیروز خبری در رسانه ها منتشر شد که حکایت از انتصاب بخشدار خمام به عنوان بخشدار مرکزی کرج داشت. ارتقای قابل توجه برای علیرضا مسچیان، بخشدار سابق خمام.

این اما نخستین باری نیست که استاندار گیلانی البرز، هوای هم استانی ها خود را دارد. وی ابتدا یوسف گلشن، مدیرکل روابط عمومی استانداری گیلان را با خود به البرز برد و مسئولیت ریاست دفتر استانداری را بر عهده او نهاد، سپس سیروس شفقی، فرماندار سابق رشت را فرماندار کرج کرد، دیروز هم مسچیان را به عنوان بخشدار مرکزی کرج انتخاب کرد و حتی صحبت هایی نیز مبنی بر انتصاب احمدی پور به عنوان مشاور ارشد در استانداری البرز به گوش می رسد. گویا قرار بر حضور مهندس شعبانپور، معاون عمرانی استانداری گیلان هم در کرج بوده که البته گفته می شود بنا به درخواست خود او این انتقال صورت نپذیرفته است.

البرز البته قبل از ورود نجفی به عنوان استاندار، میزبان گیلانی های دیگری هم در مناصب مدیریتی بوده است. فردین حکیمی مدیرکل محیط زیست استان البرز، اصالتی گیلانی داشته و اهل دیلمان است. عطالله ربانی، رئیس پارک علم و فناوری البرز هم اصالتا گیلانی و رودباری است. جعفرزاده بخشدار بخش مرکزی اشتهارد هم اگرچه سال ها ساکن کرج است اما اصالتی صومعه سرایی دارد. 

در پایان باید گفت البرز اگرچه رنگین کمان اقوام ایرانی و ایران کوچک لقب گرفته است اما حضور اقوام مختلف همانند آذری ها و لرها همچنان در کرج پررنگ تر از گیلانی ها است. این شاید تا حد زیادی ریشه در خصوصیتی دارد که متاسفانه در بین برخی از گیلانی ها دیده می شود و آن اینست که به جای آن که دست هم بگیرند، پای یکدیگر را می گیرند.

با این تفاسیر به نظر می رسد استاندار سابق گیلان و فعلی البرز، به دور از این صفت ناپسند، این روزها به تنهایی جور همه گیلانی ها را می کشد. جور همه گیلانی ها از جمله معاون گیلانی رییس جمهور!
استانداری که هوای هم استانی هایش را دارد!
#استاندار گیلان #دکتر نجفی #استاندار البرز


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
خزر آنلاین یعنی شما فرمودید حالا کرج مثل گل و بلبل خواهد شد و تمام شهر سنگ فرش خواهد شد . آفرین چنین نیروی با هوشی
پنجشنبه، 28 تير 13970:32:4
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
215200 1