کدخبر:
215212
تاریخ انتشار:
۲۸ تیر ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

فرماندار رشت در جلسه کارگروه اشتغال و توسعه سرمایه‌گذاری شهرستان:

طی چند روز آینده باید تغییراتی در شیوه مدیریتی مدیران اعمال شود

خزر: فرماندار شهرستان رشت با انتقاد از عملکرد دستگاه‌های اجرایی شهرستان رشت در راستای اجرای طرح تکاپو گفت: مدیران اجرایی شهرستان رشت اراده کافی برای اجرای طرح تکاپو را ندارند.

به گزارش خزرآنلاین، سیدمحمد احمدی در جلسه کارگروه اشتغال و توسعه سرمایه‌گذاری شهرستان رشت در فرمانداری این شهرستان اظهار داشت: تعارفات سبب شده است تا وضعیت فعالیت رشت در طرح تکاپو نامناسب باشد.

فرماندار شهرستان رشت با اشاره به ارائه گزارش نادرست مدیران در چنین جلساتی عنوان داشت: هر مدیری در جلسات شرکت می‌کند می‌گوید وضعیت عملکرد ما عالی است اما مشاهده و مستندات خلاف حرف آن‌ها را نشان می‌دهد.

احمدی با اشاره به عملکرد ضعیف ادارات شهرستان رشت در راستای اجرای طرح تکاپو گفت: من به این باور رسیده‌ام که برخی دستگاه‌ها تمایل ندارند که شهرستان رشت اعتبارات مربوط به طرح تکاپو را دریافت کند و قطعاً نمود عملکرد آن‌ها برای مردم مشخص می‌شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان رشت عدم تسلط مدیران اجرایی شهرستان رشت به لایه‌های ادارات خود را نشان از ضعف مدیریتی دانست و اظهار داشت: اینکه مدیری بگوید پرونده‌های من در سطوح استانی معطل مانده نشان از ضعف مدیریتی دارد.

فرماندار شهرستان رشت با تاکید بر اینکه اراده‌ای برای رفع مشکلات اقتصادی با استفاده از ظرفیت طرح تکاپو در میان برخی از مدیران شهرستان رشت دیده نمی‌شود خاطرنشان کرد: طی چند روز آینده باید تغییراتی در شیوه مدیریتی مدیران اعمال شود.

احمدی با انتقاد از عملکرد ادارات ورزش و جوانان ، گردشگری  و جهاد کشاورزی شهرستان رشت در زمینه اجرایی شدن طرح تکاپو تصریح کرد: تمام بخشداران می بایستی گزارشات روزانه و دقیقی از عملکرد خود در بخش را به فرمانداری ارائه نمایند.

 
طی چند روز آینده باید تغییراتی در شیوه مدیریتی مدیران اعمال شود
#سیدمحمد احمدی #فرماندار شهرستان رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
215212 1