کدخبر:
215228
تاریخ انتشار:
۲۸ تیر ۹۷
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

جهانگیری ۳۰۰ میلیارد تومان در حوزه گردشگری به گیلان وعده داده است

خزر: نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: تخصیص ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبارات در حوزه گردشگری از سوی معاون اول رئیس جمهور به استان گیلان وعده داده شده است.

به گزارش خزرآنلاین، محمدصادق حسنی صبح امروز در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان رشت با اشاره به اینکه هدف از پرداخت تسهیلات اشتغالزایی کمک به افزایش اشتغال است اظهار داشت: منابع این تسهیلات با تلاش و همت گسترده دولت و مجلس تامین شده است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هدف عمده پرداخت این تسهیلات رونق و توسعه روستایی است تصریح کرد: کمک به روستاییان و جلوگیری از حاشیه‌نشینی هدف مهم مجلس شورای اسلامی در پرداخت این تسهیلات است.

عضو فراکسیون امید مجلس با تاکید بر اینکه در حال حاضر با اقدامات صورت گرفته کمی از اهداف مد نظر در پرداخت این تسهیلات فاصله گرفته شده است افزود: توسعه روستایی و ایجاد رفاه برای کشاورزان و روستاییان از اهداف مهم پرداخت این تسهیلات است.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به اینکه بانک‌ها می‌توانند در روند پرداخت این تسهیلات دوستانه‌تر برخورد کنند گفت: بخشنامه‌ها و آیین‌نامه‌ها باید در بانک‌ها رعایت شود اما این قوانین می‌تواند با شرایط و روند مناسب‌تری در خصوص این تسهیلات رعایت شود.

حسنی با بیان اینکه منابع پرداخت این تسهیلات از بانک‌ها نیست و این منابع به منظور رونق روستایی و اشتغال تخصیص یافته است تاکید کرد: بانک‌ها اقدامات سلیقه‌ای و قوانین سفت و سخت را برای این منابع لحاظ نکنند و هدف پرداخت این تسهیلات را کمک به روستاییان بدانند.

وی با تاکید بر اینکه تخصیص 300 میلیارد تومان اعتبارات در حوزه گردشگری از سوی معاون اول رئیس جمهور به استان گیلان وعده داده شده است بیان کرد: با جذب اعتبارات سهمیه استان در حوزه اشتغالزایی این اعتبار به حوزه گردشگری گیلان تخصیص می‌یابد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه روند آمار پرداخت تسهیلات اشتغالزایی استان گیلان در مسیر  رضایت‌بخش در حال حرکت است تاکید کرد: برای جذب اعتبارات اشتغالزایی جدید در حوزه گردشگری نیازمند تلاش و اقدامات اثرگذار هستیم.
جهانگیری ۳۰۰ میلیارد تومان در حوزه گردشگری به گیلان وعده داده است
#محمدصادق حسنی #عضو فراکسیون #نماینده مردم رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
اگر بجای ۳۰۰ میلیارد ۳۰۰ تریلیارد هم داده شود باز هم گردشگری نسخه شفابخشی برای اقتصاد و طبیعت استان گیلان نیست ،که البته همان رقم اول هم داده نخواهد شد مناطق ساحلی خزر واستان گیلان به یک مقصد راحت و کم هزینه برای گردشگرانی تبدیل شده که نه مراعات طبیعت و اکوسیستم حساس این منطقه را میکنند و نه پولی هزینه میکنند و در آخر کوهی از زباله و هزار مشکل دیگر برجا میگذارند. مگر همین ۳ یا چهار ماه پیش نبود که این همه جنگل توسط گردشگران به آتش کشیده شد لااقل بگذارید خاکستر آن جنگلها پاک بشود بعد سخن از گردشگری بگویید
جمعه، 5 مرداد 13971:26:23
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
215228 1