کدخبر:
215232
تاریخ انتشار:
۲۸ تیر ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

به جای اینکه انتقاد از مدیریت خودتان را به دشمنی با نظام گره بزنید، به سوالات بی پاسخ افکار عمومی پاسخ دهید!

خزر: آیا دریافت حقوق 7.5 میلیون تومانی توسط مشاور ایشان که مدرک تحصیلی غیرمرتبط داشته و از بیرون مجموعه علوم پزشکی به کار گرفته شده است، آن هم در حالی که دانشگاه علوم پزشکی گیلان صدها پرسنل مجرب و کارآزموده دارد و صدها جوان جویای کار با مبالغی معادل یک پنجم این حقوق حاضرند در بیمارستان ها حتی کارهای خدماتی و نظافتی را بر عهده بگیرند، پراکندن یاس و ناامیدی در بین مردم نیست؟

به گزارش خزرآنلاین؛ چندی پیش بود که محمدحسین قربانی، نماینده مردم آستانه در مجلس شورای اسلامی و عضو کمسیون بهداشت و درمان مبلغ بدهی دانشگاه علوم پزشکی را در حدود 600 میلیارد تومان دانست و گفت: دانشگاه علوم پزشکی گیلان یکی از بدهکارترین دانشگاه‌ها در سطح کشور محسوب می‌شود که رتبه دوم از آخر را به نام خود ثبت کرده است.

بیشتر بخوانید: رشد تقریباً 2برابری بدهی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در 2سال اخیر!

اندکی بعد از این اظهارات نماینده آستانه، یوسف زاده چابک، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با رد رشد دو برابری بدهی ها در دو سال اخیر، مدعی شد که افرادی در داخل کشور به موازات دشمنان خارجی با ارائه نظرات غیر کارشناسی و با پراکندن یاس و ناامیدی آب به آسیاب دشمن می‌ریزند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاه به فرمایشات دی‌ماه مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولین و اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی که فرموده بودند تخریب چهره‌های موردقبول مردم را بخشی از اقداماتی  است که در فضای مجازی توسط افراد بی‌تقوا برای بدبین کردن مردم، به‌ویژه جوانان و نوجوانان صورت می‌پذیرد، گفت: افرادی که با غرض‌ورزی و خواسته‌های دنیوی موجب تشویش اذهان عمومی می‌شوند باید در رفتار خود تجدیدنظر کنند.

در خصوص این اظهارات رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان باید گفت:

یکی از مواردی که می تواند منجر به پراکندن یاس و ناامیدی در بین مردم شود، به کارگیری مشاوران بدون رشته تحصیلی مرتبط آن هم با حقوق ماهیانه بالاتر از استاندار است! جناب یوسف زاده به جای آن که پس از انتقادات از نحوه مدیریت خود، صحبت از ریختن آب به آسیاب دشمن به میان آورد، به ده ها سوال بی پاسخی که در افکار عمومی در خصوص نحوه مدیریت ایشان مطرح است، پاسخ دهد. آیا دریافت حقوق 7.5 میلیون تومانی توسط مشاور ایشان که مدرک تحصیلی غیرمرتبط داشته و از بیرون مجموعه علوم پزشکی به کار گرفته شده است، آن هم در حالی که دانشگاه علوم پزشکی گیلان صدها پرسنل مجرب و کارآزموده دارد و صدها جوان جویای کار با مبالغی معادل یک پنجم این حقوق حاضرند در بیمارستان ها حتی کارهای خدماتی و نظافتی را بر عهده بگیرند، پراکندن یاس و ناامیدی در بین مردم نیست؟

بیشتر بخوانید: رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان: مشاور من فقط ۷.۵ میلیون تومان حقوق می‌گیرد!

بی تردید فرمایشات مقام معظم رهبری فصل الخطاب بوده و خواهد بود. اما اینکه جناب یوسف زاده مدتی بعد از انتقادات نماینده مردم آستانه که از قضا عضو کمیسیون بهداشت مجلس هم می باشد، سعی می کند از فرمایشات رهبر معظم انقلاب اصطلاحاً مایه بگذارد، در نوع خود عجیب است!

همانطوری که مقام معظم رهبری فرموده اند تخریب چهره‌های موردقبول مردم، بخشی از اقداماتی است که در فضای مجازی توسط افراد بی‌تقوا برای بدبین کردن مردم صورت می پذیرد. شاید نخستین تصوری که پس از این فرمایشات مقام معظم رهبری در اذهان عمومی از "چهره های مورد قبول مردم" نقش ببندد تصویر افرادی همچون سردار سلیمانی می باشد که اقداماتش در مقابله با جبهه استکبار به شدت مورد هجمه رسانه های بیگانه در فضای مجازی قرار دارد و افراد بی تقوا همواره سعی کرده اند تا مردم را نسبت به شخصیت افتاده و بی غرور و تکبر سردار سلیمانی بدبین کنند.

اگر جناب یوسف زاده تصور می کند که می تواند خود را همردیف با بزرگانی همچون سردار سلیمانی ببیند و منتقدان به نحوه عملکرد مدیریتی خود را به استناد بیانات رهبر انقلاب تخریب گران بی تقوا قلمداد کند، مطمئنا از اعتماد به نفس بالایی برخوردار است.

بیشتر بخوانید: 8 سوال در خصوص پرونده خرید میلیاردی دانشگاه علوم پزشکی گیلان! + اسناد

در پایان از جناب یوسف زاده تقاضا می شود در مدت زمانی که به پایان مسئولیتش در دانشگاه علوم پزشکی گیلان باقی مانده است، کمی در خصوص نحوه انعقاد قرارداد خرید چند میلیاردی و گزارشاتی که حکایت از خرید اقلام به چند برابر قیمت واقعی آنان دارد، شفاف سازی کند.

 
به جای اینکه انتقاد از مدیریت خودتان را به دشمنی با نظام گره بزنید، به سوالات بی پاسخ افکار عمومی پاسخ دهید!
#یوسف زاده چابک #علوم پزشکی گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سلامت
تازه های سلامت
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
215232 1