کدخبر:
215294
تاریخ انتشار:
۳۰ تیر ۹۷
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

الماسخاله: من در اتفاقات سپیدرود کاره‌ای نبودم/ نوین هم مثل تن‌زاده است اما به او امیدواریم

خزر: رئیس هیئت فوتبال استان گیلان گفت: برخی اتهاماتی به من زدند، ولی نمی‌دانم دقیقا چه اتهاماتی و من در اتفاقات سپیدرود کاره‌ای نبودم.

به گزارش خزرآنلاین، درباره رای صادر شده توسط دادگاه درباره مالکیت باشگاه سپیدرود اظهارداشت: رای دادگاه بر تایید رای داور صحه گذاشت. امیدوارم از این پس اتفاقات بهتری برای سپیدرود رخ دهد و این تیم شرایط بهتری پیدا کند. مالک فرد دیگری بود و خریدار فرد دیگری اداره کل داور و قرارداد را 2 نفر دیگر نوشته بودند از این رو من در این بین کاره‌ای نبودم. ولی همه دغدغه و نگرانی من آماده شدن تیم سپیدرود تا زمان شروع مسابقات بود. امیدوارم تیم خوبی روانه مسابقات شود.

الماسخاله تصریح کرد: برخی اتهاماتی به من زدند، ولی نمی‌دانم دقیقا چه اتهاماتی دارم. من تقریبا یک ماه است حرفی نزدم. زمانی صحبت کردم که تیم در اختیار تن‌زاده بود. آن زمان هم برخی بازیکنان به من مراجعه کردند و مدعی شدند پولی به آنها پرداخت نمی‌شود. از این رو در آن مقطع مصاحبه کردم و عنوان کردم اگر تن‌زاده توان پرداخت ندارد خریداران دیگری هم وجود دارند که می‌توان با آنها مذاکره کرد. اما از همان زمان تن‌زاده همه چیز را بهم ریخت و مدعی شد من در مقابل وی جبهه گرفتم. من اگر در آن مقطع مصاحبه کردم برای این بود که تن‌زاده کمی تحت فشار قرار بگیرد و به فکر پرداخت پول باشد.

رئیس هیئت فوتبال گیلان به عدم پاس شدن چک‌های محمد نوین هم اشاره کرد و گفت: نوین هم مثل تن‌زاده است. مشکل ما در فوتبال هزینه بالا و در آمد ناچیز است. هر فردی بیاید می‌خواهد با لابی هایش پروژه بگیرد و خرج تیم کند. به من ثابت شده که هیچ سرمایه داری پول خود را خرج فوتبال نمی‌کند. این‌ها نمی‌آیند در جایی که سودی ندارد پول بریزند. اصلا ساختار و نظام جامع باشگاه داری نداریم. می‌دانم سال بعد هم ما همین مشکل را خواهیم داشت. چون از فوتبال پولی در نمی‌آید.

الماسخاله در پایان خاطرنشان کرد: البته ما به نوین امیدواریم. اگر امیدی به او نبود که با او قرارداد نمی‌بستیم ضمن اینکه قرارداد نوین را وکلا بستند و ضمانت اجرایی قوی دارد و نسبت به قرارداد قبلی بهتر است. ما شنیدیم آنها در تکاپوی پرداخت چک‌ها هستند.
الماسخاله: من در اتفاقات سپیدرود کاره‌ای نبودم/ نوین هم مثل تن‌زاده است اما به او امیدواریم
#الماسخاله #رئیس هیئت فوتبال گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
خلاصه تن زاده را با این اقدامات و صحنه سازی ها کنارگذاشتند . کسی که میتوانست به این تیم سروسامانی بدهد. کسانی که اورا کنار گذاشتند گیلانی نیستند حالا حال و روز این تیم را آخر فصل ببینید
جمعه، 5 مرداد 139713:55:22
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای ورزش
تازه های ورزش
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
215294 1