کدخبر:
215444
تاریخ انتشار:
۵ مرداد ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

داستان عجیب گم شدن جوان کرجی در ماسال و جنازه ای که در حین جستجو پیدا شد!

 خزر: مرد 26 ساله کرجی که از چند روز قبل در ارتفاعات ماسال و در هنگام مه گرفتی از گروه 4 نفره همراه خود جدا شده و سپس مفقود شده بود سرانجام توسط دو دامدار اهل شاندرمن پیدا شد. 

به گزارش خزرآنلاین، مرد 26 ساله کرجی که از چند روز قبل در ارتفاعات ماسال و در هنگام مه گرفتی از گروه 4 نفره همراه خود جدا شده و سپس مفقود شده بود سرانجام توسط دو دامدار اهل شاندرمن پیدا شد. 

آرین مهاجری مرد ۲۶ ساله کرجی که از چند روز قبل در ارتفاعات ماسال و در هنگام مه گرفتی از گروه ۴ نفره همراه خود جدا شده و سپس مفقود شده بود سرانجام توسط دو دامدار اهل شاندرمن پیدا شد.

به گفته مهاجری، وی پس از مفقود شدن در این چند روزه در کلبه ای در ییلاقات شاندرمن مستفر بوده است تا اینکه صبح امروز توسط جعفر و ایوب خانی از دامداران بومی منطقه پیدا شد و سپس به مناطق پایین دست انتقال داده شد.

آرین مهاجری پس از انتقال به پاسگاه شاندرمن و فرمانداری ماسال جهت انجام معاینات پزشکی به بیمارستان رسالت ماسال انتقال داده شد و پس از تأیید سلامت وی توسط پزشکان از بیمارستان هم مرخص شد.

نکته جالب اما این است که در حالی که امدادگران هلال احمر ماسال به دنبال جوان کرجی مفقود شده در ارتفاعات ماسال می گشتند با جسد یک مرد حدود 75 ساله مواجه شدند!

رابط خبري هلال‌احمر ماسال در همین راستا به خبرنگار ماسال نیوز گفته است که یک جسد که هویت آن مجهول است پیدا شده که فرد مفقودی نیست و جهت پیگیری‌های لازم به نیروی انتظامی تحویل داده شد!

 

 

داستان عجیب گم شدن جوان کرجی در ماسال و جنازه ای که در حین جستجو پیدا شد!
#جوان کرجی #گم شدن در ارتفاعات ماسال


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای حوادث
تازه های حوادث
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
215444 1