کدخبر:
215480
تاریخ انتشار:
۶ مرداد ۹۷
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

چه کسانی خواب مدیریت در مخابرات گیلان را می بینند؟

خزر: با داغ شدن شایعه رفتن مدیرعامل مخابرات گیلان از این سمت، بسیاری از داخل همین مجموعه از معاونت گرفته تا کارشناس تنزل یافته یکی از مراکز، بدنبال تصرف این میز هستند.

به گزارش خزرآنلاین، پس از تصویب قانون منع بکارگیری بازنشستگان در مجلس، بسیاری از مدیران مشغول بستن چمدان های خود شدند؛ گفته می شود یکی از این افراد رسول آمویی مدیرعامل مخابرات گیلان است که کمتر از یک سال و نیم از حضورش در این سمت می گذرد.

اگرچه حضور آمویی کرمانشاهی در گیلان با مخالفتهای جدی استاندار وقت و نمایندگان گیلان روبه رو شد و حتی بنا به ادعای برخی رسانه ها، از ورود وی به جلسات استانداری ممانعت به عمل آمد اما گفته می شود وعده های واعظی وزیر وقت ارتباطات نسبت به تغییر آمویی، به دلیل حمایت های بی چون و چرای سراییان، مدیر عامل وقت شرکت مخابرات ایران بی نتیجه ماند تا اینکه هم نجفی از گیلان رفت و استاندار البرز شد و هم سراییان از شرکت مخابرات بازنشسته شد.

اکنون با تصویب قانون منع بکارگیری بازنشستگان، شاید آمویی دیگر حامی قدرتمندی نداشته باشد که وی را در این سمت نگه دارد. حالا اما مساله مهمتر از بازنشسته شدن آمویی، فردی است که قرار است به جای وی بیاید. از ظاهر امر بر می آید که ریز و درشت مخابرات به این میز چشم دوخته اند؛ از معاونت گرفته تا کارشناس مراکز.

البته این آقای کارشناس، همان کسی است که تصور می کرد با ایجاد یک رابطه فامیلی سببی می تواند به کرسی مدیریت مخابرات دست پیدا کند اما درست در جایی که باید نهایت استفاده را از این رابطه فامیلی تازه ایجاد شده می بُرد، ناگهان با تنزل درجه ای شگفت آور روبرو شد. از همین رو الان که صحبت از رفتن آمویی است وی اسب خود را زین کرده و به شدت در تهران و حومه! بدنبال انتقام گیری و تصاحب میز مدیریتی است.

به غیر از او، ابومشاغل مخابرات گیلان که پس از حضور آمویی بر راس کار، حسابی پر و بال پیدا کرد، هم به این میز چشم دارد. این فرد البته در دولت مهروز احمدی نژاد همان منصبی در یکی از شهرهای کوچک استان داشته است.

حال باید منتظر ماند و دید برای مدیریت این سازمان عریض و طویل، مدیر احمدی نژادی پیشی می گیرد یا وابستگان دولت تدبیر و امید؟
چه کسانی خواب مدیریت در مخابرات گیلان را می بینند؟
#مخابرات گیلان #رسول آمویی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
شهروند
با حضور آقاي ح در مخابرات چرا به دنبال افراد ديگر و آزمون خطا ميگرديد.
يکشنبه، 7 مرداد 13976:33:43
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
215480 1