کدخبر:
215484
تاریخ انتشار:
۷ مرداد ۹۷
چاپ
چاپ
|
3 نظر
چاپ
دسته خبر
:

گزينه جديد تصدي بر شهرداري رشت؛ يك زن!

خزر: شب گذشته بهراد ذاکری عضو شورای شهر رشت  با هشتگ شفاف‌سازی از کاندیدای مد نظر خود برای تصدی بر شهرداری رشت رو نمایی کرد.

به گزارش خزرآنلاین، شب گذشته بهراد ذاکری عضو شورای شهر رشت  با هشتگ شفاف‌سازی از کاندیدای مد نظر خود برای تصدی بر شهرداری رشت رو نمایی کرد و نوشت: در صورت موافقت خانم دکتر فاطمه مقیمی، امیدوار است همکاران او در شورا نیز با نظرش موافق باشند.

گفتنیست فاطمه مقیمی متولد رشت و ساکن تهران است. وی اولین پرزیدنت سازمان جهانی تبلیغات IAA در ایران، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی و عضو هیئت‌رئیسه اتاق بازرگانی و صنعت و معدن تهران است. او دارای مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی و راه و ساختمان، فوق‌لیسانس مدیریت بازرگانی گرایش تحول، دکترای (DBA) مارکتینگ و دانشجوی دکتری تخصصی کارآفرینی بین‌الملل می‌باشد.
گزينه جديد تصدي بر شهرداري رشت؛ يك زن!
#فاطمه مقیمی #اینستاگرام بهراد ذاکری


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
امیر
از کسی که خودش و تحصیلاتش ربطی به مدیریت شهری نداره نمیشه انتظار معرفی کاندیدای بهتری داشت با احترام به فرد معرفی شده ولی ایشون مطمئنا نمیتونن در تشکیلات ناکارآمد و لایه های فشار مدیریت شهری موفق باشند
يکشنبه، 7 مرداد 139711:4:51
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
اقای ذاکری.رشت ازمایشگاه نیست که افراد تهی ازسابقه خدمت درشهرداری بتواندمشکل شهرداری را که با بدهی چند صدمیلیاردی بجا مانده ازبی تدبیری امثال شما بی تجربه درامورشهرداری درشورای شهررقم خورده راحل نماید میدانید که کارهای عمرانی شهرداری به حداقل وبه صفر رسیده است ونکنید کاری را که پرسنل خدمات شهرداری که اینک بخاطر تاخیر وحذف حقوق ومزایای کارگران توسط شرکتهای متولی دسته پنجه نرم میکنند وبی انگیزه هستند بدتر کنیدوبه چند ماهه برسد ودست از کاربکشند ورشت به زباله دان تبدیل شود .نصرتی کسی بود که کل عمر خودرا درشهرداری سپری نموده واشرافیت کامل درحوزه شهرداری داشته است ونتواسته باخواسته های نابجااعضای شوراکناربیاید وفراررابرقرارترجیح داده است جوان هستید وبی تجربه سعی کنید درتعیین شهردار بهترین گزینه را انتخاب نمایید که رشت بیش از این تحمل این بی سامانی وناهنجاریها راندارد
دوشنبه، 8 مرداد 13977:40:41
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پیراسته فر
خانم مقیمی یکی از100سرمایه دار برتر ایران است قسمتی ازمصاحبه درسال ۱۳۹۲: مقیمی،متولد سال ۱۳۳۷اصالتاً رشتی است ولی بزرگ شده تهران. خانم مقیمی می گوید:پدر و مادر هر دو آموزش پرورشی بودند و هر دو شغل آزاد هم داشتند. دومین دختر از چهار دختر خانواده ای که وضع متوسطی داشت. دیپلم که گرفتم رشته ی مهندسی عمران دانشکده فنی قبول شدم. خودم جراحی دوست داشتم ولی پدرم خیلی دلش می خواست مهندسی بخوانم.دوسال در ایران درس خواندم و بعد واحد هایم را به دانشگاه انگلیس انتقال دادم و همانجا درسم را تمام کردم و بعد از انقلاب به ایران برگشتم. در آن سال ها کار کردن در رشته ی عمران آن هم برای یک زن ، وضعیت نابسامانی داشت. به خاطر همین ترجیح دادم از تخصص دیگری استفاده کنم و آن هم زبان انگلیسی بود.به عنوان مترجم وارد شرکتی شدم که علیرغم این که فکر می کردم یک شرکت بازرگانی است ولی یک شرکت حمل و نقل بود من ژن گیلانی دارم و تاریخ و شرایط جغرافیایی، به مردمان آن منطقه ، سخت کوشی را آموخته. شاید به این دلیل است. به خانم های گیلانی نگاه کن. در مزرعه هایشان زن ها بیشتر از مردها کار می کنند. به هر حال وقتی به خانه می رسم انگار تازه زندگی ام را شروع کرده ام. در عین حال که باید درس هم بخوانم. چون الان در رشته ی مدیریت تحول ، دکترا می خوانم. سال۵۹ازدواج کردم همسرم مشوق من هست ولی دوست دارم کارهای خانه راخودم انجام بدهم شما واقعا بانوی میلیاردر ایران هستید؟ اولا امروز هر کسی که در تهران یک خانه ی معمولی داشته باشد میلیاردر است. ولی نگاه بدی که به اصطلاح میلیاردر، در جامعه وجود دارد ، درست نیست. چون در اسلام هم سرمایه داشتن قابل قبول است فقط باید ببینی سرمایه از کجا به دست آمده. آنچنان که همه تصور می کنند سرمایه مالی ندارم ولی مولتی میلیاردم به خاطر انرژی ها و روابط انسانی که دارم. سال ۲۰۱۲ به عنوان کارآفرین برتر جهان اسلام انتخاب شدم /تیر ۱۳۹۲خبرآنلاین موسس و مدیر عامل شرکت حمل و نقل بین الملل است و در کارگروه های مرتبط با موضوع حمل و نقل همکاری های زیادی دارد. مقیمی قرار بوده مترجم یا معلم زبان باشد. ماجرا از جایی شروع شده که مترجم یک شرکت حمل و نقل بین المللی شده است و بعد وقتی صحبت های روسایش را ترجمه می کرده، فکر کرده که چرا خودش مدیر نشود.
يکشنبه، 7 مرداد 139720:29:7
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
215484 1