کدخبر:
215506
تاریخ انتشار:
۷ مرداد ۹۷
چاپ
چاپ
|
3 نظر
چاپ
دسته خبر
:

چرا بذر ترس در دل مردم گیلان می‌پاشید؟

خزر: حداقل انتظار از مدیرانی که اوقات فراغتشان با تفریحات گران قیمتی همچون اسب سواری پر می شود، اینست که با اظهارات نامطلوب، آینده ای طوفانی و بحرانی برای کشور و مردم ترسیم نکنند و بدانند بحرانی جلوه دادن شرایط جامعه همان خواسته دشمنان نظام و انقلاب است.

به گزارش خزرآنلاین؛ امروز خبری در رسانه ها منتشر شد که حکایت از اظهارات عجیب یوسف زاده چابک در طرح ضیافت اندیشه استادان و نخبگان دانشگاه علوم پزشکی داشت. بنا به آن چه در این رسانه ها آمده بود، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در بخشی از سخنان خود با اشاره به شرایط اقتصادی پیش رو گفت: در حال حاضر ما در کشتی نشسته‌ایم و طوفان عظیمی در روبه روی ماست و هنوز حرکت نکرده‌ایم اما باد و ابرهایی ما را در برگرفته‌اند.

شاهرخ یوسف زاده چابک ادامه داد: فشار طوفان اقتصادی در انتظار جامعه ما خواهد بود! (اینجا را بخوانید)

فارغ از اینکه این اظهارات رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان چه ارتباطی با طرح ضیافت اندیشه دارد باید گفت اساساً این اظهارات نتیجه ای جز ترساندن مردم و مبهم و بحرانی جلوه دادن آینده هم دارد؟

چرا مدیر یک مجموعه استانی باید حرف هایی را بر زبان بیاورد که نتیجه آن پاشیدن بذر ترس در دل مردم باشد؟ بهتر نیست جناب یوسف زاده اظهارنظر در خصوص اقتصاد و سیاست بین‌الملل را به کارشناسان آن بسپارد و به دنبال حل مشکلات سازمان تحت امر خود باشد؟ بی تردید تشبیه شرایط اقتصادی آینده به طوفان همان چیزی است که مقام معظم رهبری از آن به عنوان جنگ روانی دشمن نام برده و همگان را از تکرار آن منع کرده اند.

حداقل انتظار از مدیرانی که اوقات فراغتشان با تفریحات گران قیمتی همچون اسب سواری پر می شود، اینست که با اظهارات نامطلوب، آینده ای طوفانی و بحرانی برای کشور و مردم ترسیم نکنند و بدانند بحرانی جلوه دادن شرایط جامعه همان خواسته دشمنان نظام و انقلاب است.

http://www.khazaronline.com/admin/images/axe21550611.jpg

بهتر نیست جناب یوسف زاده به جای این اظهارات، کمی در خصوص نحوه به کارگیری مشاور خودشان که از بیرون از مجموعه دانشگاه علوم پزشکی جذب شده و حقوق ماهیانه 7.5 میلیون تومانی می گیرد، توضیح دهند!
چرا بذر ترس در دل مردم گیلان می‌پاشید؟
#یوسف زاده چابک #دانشگاه علوم پزشکی گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
اگرسری به بیمارستانها وبازاردارو بزنید پی می برید که دکتریوسف زاده حرف درست وبجایی زده اند .خبردارید ازوضعیت داروبیماریهای قلبی ؟...........
دوشنبه، 8 مرداد 13978:19:4
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پزشك دانشگاه
با سلام وزير بهداشت هم همين حرف رو زده ايشون فقط حرف مافوقشون رو تكرار كردن !! پس بجاي انتقاد از يوسف زاده ابتدا بايد از قاضي زاده انتقاد كنين
دوشنبه، 8 مرداد 139714:14:17
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
با توجه به اینکه وجود خشکسالی های غیر طبیعی در استان گیلان زمینه را برای شیوع بیماری های مشترک انسان و دام مانند تب کریمه کنگو در حال حاضر و فاسیولا در سالهای گذشته فراهم میکند ، دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان چه برنامه ای در این زمینه داشته و دارد
چهارشنبه، 10 مرداد 139711:7:11
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
215506 1