کدخبر:
215530
تاریخ انتشار:
۸ مرداد ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

شهردار لنگرود: فدراسیون از میزبانی مسابقات والیبال نوجوانان قهرمانی کشور رضایت داشت

خزر: رئیس هیئت والیبال شهرستان لنگرود به همراه کمیته‌های این هیئت با شهردار لنگرود دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش خزرآنلاین، رئیس هیئت والیبال شهرستان لنگرود با اشاره به برگزاری مسابقات والیبال نوجوانان کشور به میزبانی لنگرود اظهار کرد: لنگرود طی هفت روز میزبان یک رویداد ورزشی بزرگ در سطح کشوری بود که همه والیبالی‌های شهرستان به همکاری مسئولین تلاش کردند تا این مسابقات به‌خوبی انجام شود.

وی با اشاره به رضایتمندی ورزشکاران از حضور در لنگرود افزود: سرمربی تیم ملی نوجوانان و رئیس سازمان لیگ والیبال کشور در طول دوره این مسابقات در لنگرود استقرار داشتند که از شرایط میزبانی و همراهی و همدلی مسئولین رضایت کامل داشتند و این برای لنگرود می‌تواند کارنامه خوبی باشد.

فرامرز حسن دوست گفت: شهرداری لنگرود نیز علی‌رغم همه مشکلات موجود در کنار هیئت والیبال شهرستان بود و برای کمک جهت میزبانی خوب در این مسابقات توسط اعضای والیبالی شهرستان کمک شایانی کرد.

شهردار لنگرود نیز در این دیدار با بیان اینکه شاهد رویداد بزرگ ورزشی در این شهرستان بودیم اظهار کرد: علی‌رغم همه تلاش‌های انجام‌شده برای میزبانی خوب در مسابقات کشوری والیبال نوجوانان ولی ابعاد بزرگی این اتفاق خوب در شهرستان به‌خوبی به مردم نشان داده نشد.

وی گفت: رضایت از میزبانی مسابقات در سطح کشوری نشان می‌دهد که همه والیبالی‌های لنگرود از تمام ظرفیت خود با همدلی برای اجرای خوب این میزبانی و مسابقات تلاش کردند که جای تحسین دارد.

 سید مهدی رجایی با تأکید بر لزوم وحدت و همدلی در بین مردم و مسئولین تصریح کرد: همدلی بین مسئولین و مردم در شهرستان لنگرود باعث شده تا مردم‌ کمتر به مسائل حزبی و جناحی توجه کنند و همه تلاش می‌کنند تا کارها در کنار هم به‌خوبی پیش برود.

شهردار لنگرود خاطرنشان کرد: در دیگر شهرستان‌ها شاهد درگیری‌هایی هستیم ولی این موضوع کمتر در لنگرود دیده می‌شود و این‌ می‌تواند برای دیگر شهرهای استان الگو باشد.
شهردار لنگرود: فدراسیون از میزبانی مسابقات والیبال نوجوانان قهرمانی کشور رضایت داشت
#رجایی #شهردار لنگرود


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای ورزش
تازه های ورزش
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
215530 1