کدخبر:
215570
تاریخ انتشار:
۹ مرداد ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

موفقیت معمار جوان گیلانی در جشنواره اسپانیا

خزر: طرح پیاده راه قرقاول لنگرود، کاری از آتلیه معماری دکتر کسری میرپادیاب و همکاران، به عنوان پروژه برتر، به مرحله فینال دومین جشنواره قاره ای معماری آسیا اروپا در بارسلون اسپانیا راه یافته و نامزد دریافت معتبرترین جایزه جهانی شد.

به گزارش خزرآنلاین، بعد از ارسال پنج پروژه سید کسری میرپادیاب معمار جوان گیلانی به چهارمین دوره جایزه بین الملل بین قاره ای معماری آسیا و اروپا در سال 2018، چهار پروژه ی وی تحت عنوان دروازه ورودی گردنه حیران آستارا، مجتمع مسکونی چی چی نی قزوین، پیاده راه قرقاول لنگرود و دروازه ورودی دانشگاه گیلان انتخاب و در نهایت پروژه پیاده راه قرقاول لنگرود، کاندید دریافت معتبرترین جایزه ی جهانی اسپانیا در بارسلون اسپانیا شد.

جشنواره معماری اسپانیا هر ساله برترین آثار معماران هر قاره را انتخاب می کند و در مراسمی که بیست و ششم اکتبر (نهم آبان ماه ) در بارسلون اسپانیا برگزار می شود جوایز طرح های برتر معماری اهدا می شود و برترین طرح جهان نیز در این روز انتخاب خواهد شد.

کسری میرپادیاب معمار جوان گیلانی نیز به عنوان یکی از برگزیدگان در این فستیوال حضور خواهد داشت.

داوران این فستیوال معتبر جهانی، کارما پیونس ازاسپانیا، یوکو اکویاما از ژاپن، دکتر عباس قریب از ایران، ویلی مولر از آرژانتین و علی باسبوس از لبنان از معماران برجسته دنیا هستند.

قابل ذکر است، نمایشگاه آثار راه یافتگان به مرحله دوم جایزه همزمان با جشنواره، به مدت سه روز در مدرسه معماری IaaC بارسلون برقرار خواهد بود.
موفقیت معمار جوان گیلانی در جشنواره اسپانیا
#جشنواره معماری اسپانیا #کسری میرپادیاب


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
215570 1