کدخبر:
215620
تاریخ انتشار:
۱۱ مرداد ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

استراتژي جديدكانديداي تصدي بر شهرداري: از اين ستون به آن ستون فرج است!

خزر: یکی از کاندیداهای تصدی بر شهرداری که در روزهای اخیر تمام توان خود را به اين منظور به کار گرفته است، به یکباره مدعی شده که برنامه ای برای شهردار شدن ندارد و البته تاکید کرده است که اعضای شورا نباید عجله ای برای انتخاب شهردار داشته باشند!

به گزارش خزرآنلاین، یکی از کاندیداهای تصدی بر شهرداری که در روزهای اخیر تمام توان خود را به اين منظور به کار گرفته است، به یکباره مدعی شده که برنامه ای برای شهردار شدن ندارد و البته تاکید کرده است که اعضای شورا نباید عجله ای برای انتخاب شهردار داشته باشند!

وی گفته است که سرپرست فعلی شهرداری از افراد پاکدست و خوشنام شهرداری است و می توان با حمایت از او فرصت بیشتری را برای انتخاب شهردار به دست آورد.

این اظهارات کاندیدای تصدی بر شهرداری در حالی طرح می شود که در روزهای اخیر، تقریباً هیچ مسئولی نمانده که طرف صحبت او قرار نگرفته باشد. علاقه این فرد برای تصدی بر شهرداری به حدی زیاد بوده که بعضا نقل قول احوالات او به صورت طنز در محافل سیاسی نقل می شود.

حالا اما اظهاراتش مبني بر اينكه قصد شهردار شدن ندارد، به نظر حربه اين فرد براي خريد زمان است تا بتواند با تفرقه افكني، هواداران رقباي خود را از گرداگرد آنان پراكنده كند.

پاكدستي سرپرست فعلي شهرداري بر كسي پوشيده نيست اما تاكيد بر اين موضوع توسط اين فرد، تنها توجيحي براي خريد زمان است! بالاخره از قديم گفته اند از اين ستون به آن ستون فرج است!

البته به نظر مي رسد اين هم يكي از تاكتيك هاي ديكته شده به او توسط يكي از مشاوران مورداعتمادش باشد!
استراتژي جديدكانديداي تصدي بر شهرداري: از اين ستون به آن ستون فرج است!
#کاندیداهای تصدی بر شهرداری #شهرداری رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
215620 1