کدخبر:
215636
تاریخ انتشار:
۱۳ مرداد ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

شگفتی جدید در انتخاب شهردار؛

گزینه جدید تصدی بر شهرداری؛ فردی که هم اکنون با قرار تامین قضایی آزاد است!

خزر: این فرد در حالی توسط یکی از اعضای شورای شهر به عنوان گزینه تصدی بر شهرداری تعرفه شده که هم اکنون دارای پرونده قضایی منجر به صدور کیفرخواست می باشد و تا زمان صدور رای دادگاه، با قرار تامین آزاد است!

به گزارش خزرآنلاین، شنیده ها حکایت از آن دارد که نام سه نفر از جلسه امروز برخی از اعضای شورای شهر با محوریت انتخاب شهردار به بیرون درز کرده است. سه نفری که اگرچه نام دو نفر از آنان پیش تر هم در رسانه ها طرح شده بود اما نام نفر سوم، امروز برای نخستین بار در فضای مجازی منتشر شد. این فرد در حالی توسط یکی از اعضای شورای شهر به عنوان گزینه تصدی بر شهرداری تعرفه شده که هم اکنون دارای پرونده قضایی منجر به صدور کیفرخواست می باشد و تا زمان صدور رای دادگاه، با قرار تامین آزاد است!

جالب آنکه تعرفه این فرد که اصالتی غیررشتی دارد توسط یکی از اعضای شورا صورت گرفته که بارها در دفاع از رای خود به یکی از شهرداران سابق و پرحاشیه، رشتی بودن جناب شهردار را علت اصلی رای خود دانسته و از این بابت به رای خود افتخار می کرد! حالا اینکه همین عضو شورا چرا یک گزینه غیررشتی که پرونده باز قضایی دارد، را به عنوان گزینه تصدی بر شهرداری معرفی می کند، سوالی است که پاسخ آن تنها منوط به گذشت زمان است.
گزینه جدید تصدی بر شهرداری؛ فردی که هم اکنون با قرار تامین قضایی آزاد است!
#شهردار #انتخاب شهردار


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
215636 1