کدخبر:
215646
تاریخ انتشار:
۱۳ مرداد ۹۷
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

مهندس اوسط مقدم به هیچ عنوان بازنشسته نبوده و قانوناً حداقل 10 سال دیگر تا بازنشستگی ایشان باقی مانده است

خزر: در پی انتشار خبری مبنی بر بازنشسته بودن مدیرکل نوسازی تجهیز و توسعه مدارس گیلان، روابط عمومی این اداره با انتشار جوابیه ای نسبت به این خبر واکنش نشان داد.

به گزارش خزرآنلاین، در پی انتشار خبری مبنی بر بازنشسته بودن مدیرکل نوسازی تجهیز و توسعه مدارس گیلان، روابط عمومی این اداره با انتشار جوابیه ای نسبت به این خبر واکنش نشان داد. در این جوابیه آمده است:

مهندس علی اوسط اکبری مقدم،مدیرکل فعلی نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس گیلان از 1384/03/01 به صورت آزمایشی و از تاریخ 1384/09/01 به صورت قطعی استخدام رسمی دولت است و با توجه تحصیلات دوران دانشگاهی و خدمت دارای 20 سال سابقه کاری می باشد.

از آنجا که مهندس مقدم کارمند وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بوده و دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته سازه های دریایی و دانشجو دکترا مهندسی عمران نیز است در صورت دلخواه مطابق قانون دولت می تواند 5 سال بیشتر (35 سال) خدمت کند.تاکید می شود وی هم اکنون دارای 20 سال سابقه کاری می باشد و می تواند10 الی 15  سال آینده خدمت کند.
مهندس اوسط مقدم به هیچ عنوان بازنشسته نبوده و قانوناً حداقل 10 سال دیگر تا بازنشستگی ایشان باقی مانده است
#علی اکبر اوسط مقدم #اداره نوسازی مدارس


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
اعضای شورا.عده ای از بیرون که خود نیزعضوی از شورا بوده وبیشتر وقت شورا را بیهوده تلف مینمود ومشکلات زیادی نیز داشت وبه ظاهر انقلابی ولی باافراد ناباب نشست وبرخاست داردبرای سو استفاده خوداکنون فردی را گزینه شهرداری به اعضای شورا تعرفه مینماید که نسبت به پرسنل شهرداری کمترین تجربه را دارد بیادداشته باشید باتوجه به مشکلات مالی واداری موجود گزینه ای بهتر ازپرسنل شهرداری که سابقه مختلف خدمت دردوایرشهرداری داشته باشد وجود ندارد اشتباه دیگر نکنید چون فرصتی باقی نمانده است
يکشنبه، 14 مرداد 13978:21:45
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
215646 1