کدخبر:
215694
تاریخ انتشار:
۱۴ مرداد ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

عضو پرادعای شورا برای بازگشت به کار فرزندش تا پیش وزیر هم رفت!

خزر: شنیده ها حکایت از آن دارد قرارداد فرزند یکی از اعضای شورا که با تکیه بر ژن خوب در یکی از سازمان های دولتی استان مشغول به کار شده بود، تمدید نشد!

به گزارش خزرآنلاین، شنیده ها حکایت از آن دارد قرارداد فرزند یکی از اعضای شورا که با تکیه بر ژن خوب در یکی از سازمان های دولتی استان مشغول به کار شده بود، تمدید نشد! علت عدم تمدید هم افشاگری رسانه ها در این خصوص و افزایش فشار بر مدیر این دستگاه دولتی بوده است. قابل تامل آن که این عضو شورا برای اینکه بتواند فرزند اخراج شده خود را بر سر کار بیاورد، حتی تا نزد وزیر هم رفته و از خواسته تا با توصیه به مدیرکل استانی، مقدمات برگشت فرزندش را به کار، فراهم کند!

قابل تامل آن که دیگر فرزند این عضو پرادعای شورا که به علت تحمیل یک زن و شوهر به مجموعه شهرداری توسط یکی از همکاران خود "باندباز" لقب گرفته بود، به صورت قراردادی در یکی دیگر از ادارت دولتی استان مشغول به کار شده و در کمتر از 15 روز توانست از این اداره به یکی از دستگاه های عریض و طویل دولتی ماموریت گرفته و حالا هم به لطف دوستی پدر با رئیس اداره ای که مامور به آن شده، بدون آن که حتی بر سر کار حاضر شود، حقوق دریافت می کند!

 
عضو پرادعای شورا برای بازگشت به کار فرزندش تا پیش وزیر هم رفت!
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
215694 1