کدخبر:
215696
تاریخ انتشار:
۱۴ مرداد ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

کاندیدای انصرافی از شهرداری؛ صلاحیتم را از وزیر کشور گرفتم!

خزر: قابل تامل آن که این کاندیدای انصرافی پای خود را از این هم فراتر گذاشته و گفته که منابع موثق در دفتر وزیرکشور به او اطلاع داده اند که مشکلی در اخذ صلاحیت خود پس از انتخاب به عنوان شهردار ندارد!! ادعایی خنده دار که البته انتشار آن ریشه در حواشی اخیری دارد که پس از برگزاری جشن مختلط در باغات اطراف کرج، دامنگیر این فرد شده است! 

به گزارش خزر به نقل از ایرساگیل، شنیده ها حکایت از آن دارد که یکی از گزینه های تازه انصراف داده از تصدی بر کرسی شهرداری، هنوز در حال لابی پشت پرده برای تصدی بر شهرداری است. وی اخیرا مدعی شده است که 4 رای برای تصدی بر شهرداری دارد و می تواند به راحتی دو رای دیگر هم کسب کند. 

قابل تامل آن که این کاندیدای انصرافی پای خود را از این هم فراتر گذاشته و گفته که منابع موثق در دفتر وزیرکشور به او اطلاع داده اند که مشکلی در اخذ صلاحیت خود پس از انتخاب به عنوان شهردار ندارد!! ادعایی خنده دار که البته انتشار آن ریشه در حواشی اخیری دارد که پس از برگزاری جشن مختلط در باغات اطراف کرج، دامنگیر این فرد شده است! 

در هر حال، علاقه سیری ناپذیر این فرد برای تصدی بر شهرداری به حدی است که در مدت کوتاه اخیر حداقل دو بار اظهارنظرهای عجیبی با محوریت انتخاب شهردار از او در رسانه ها دیده شده است! 
کاندیدای انصرافی از شهرداری؛ صلاحیتم را از وزیر کشور گرفتم!
#شهرداری #انتخاب شهردار


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
215696 1