کدخبر:
215746
تاریخ انتشار:
۱۶ مرداد ۹۷
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

آماده‌ام فهرست اموال و دارایی های خودم و بستگانم را اعلام کنم

خزر:  بشخصه امیدوارم در راستای شفاف و اعتمادسازی فی ما بین مردم و مسئولینِ انتخابی یا انتصابیِ نظام، دیگر نمایندگان و مسئولین دولتی نیز ، به تاسی از ایشان فهرست اموال و دارایی های خود و بستگان سببی و نسبی درجه یک خود را اعلام فرمایند.

به گزارش خزرآنلاین، غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی، در آخرین پست اینستاگرامی خود مطرح کرد: حاضرم برای شفاف‌سازی از اموال و دارایی‌ام پیش‌قدم شوم.

جعفرزاده ضمن استقبال از موضوع شفاف‌سازی گفت که با هرگونه شفاف‌سازی موافق و داوطلب است که به عنوان اولین نماینده درباره میزان حقوق، اموال و دارایی او شفاف‌سازی شود. او با انتقاد از مسئولانی‌که از شفافیت واهمه دارند گفت: «اگر در مجلس شفاف‌سازی شود، یک بار برای همیشه همه حرف‌ها و شایعاتی که درباره مسئولان نظام زده می‌شود پایان می یابد.» بنابرین باید منتظر بود و دید چند درصد از نمایندگان خواستار تحقیق و تفحص از عملکرد مجلس و سازمان‌های تابعه هستند و در واقع اجازه شفاف ‌سازی را به خودشان می‌دهند تا سازمان‌ها و نهادها و وزاتخانه های دیگر از این خودنظارتی الگو بگیرند و به جای دادن وعده و وعید به نمایندگان مانع تحقیق و تفحص از سازمان و وزارت‌خانه متبوع خود شود، خودشان حساب و کتابشان را روشن کنند.

وی همچنین در پستی مرتبط گفت که بعنوان اولین نماینده مردم در مجلس آماده است فهرست اموال و دارایی های خود را اعلام نماید:
بشخصه امیدوارم در راستای شفاف و اعتمادسازی فی ما بین مردم و مسئولینِ انتخابی یا انتصابیِ نظام ، دیگر نمایندگان و مسئولین دولتی نیز، به تاسی از ایشان فهرست اموال و دارایی های خود و بستگان سببی و نسبی درجه یک خود را اعلام فرمایند.
آماده‌ام فهرست اموال و دارایی های خودم و بستگانم را اعلام کنم
#جعفرزاده ایمن‌آبادی #نماینده مردم شهرستان رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
بله .از انتصابات فامیلی شما چی. به اونا هم اشاره می کنید. با رانت همه در سمت عالی استان هستند . یعنی جوانان دیگه شایستگی ندارند. باز به رای مردم نیاز دارید. البته فقط شما نیستید. به دفاعیات ربیعی وزیر برکنار شده کار که دیروز در مجلس ایراد شده خوب دقت کنید.
پنجشنبه، 18 مرداد 139710:24:54
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
آفرین جعفر زاده واقعا از دید مردم خودت به خودت نمره چند میدی آقای نماینده خواهشاً آهسته و آرام با یکدیگر حرکت کنیم و خواهشاً به خاطر داری در همایش انتخابات ریاست‌جمهوری بنده در بین انظار عمومی از شما سوال مهم بین اللمللی نمودم . حالا پس از 14ماه هنوز جواب ما را ندادی
چهارشنبه، 17 مرداد 139715:52:56
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
215746 1