کدخبر:
215750
تاریخ انتشار:
۱۶ مرداد ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

فرماندار شهرستان رشت: می بایست از ظرفیت‌های موجود در جهت حضور مؤثر جوانان برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی استفاده شود

خزر: سیدمحمد احمدی فرماندار شهرستان رشت در نشست صمیمی با جوانان انقلابی مناطق ویژه اجتماعی شهرستان (نقاط آسیب پذیر ) تحت عنوان نقش جوانان انقلابی در مبارزه با آسیب‌های اجتماعی اظهار داشت: آسیب‌های اجتماعی همواره دغدغه نظام و مقام معظم رهبری است.

به گزارش خزرآنلاین، فرماندار شهرستان رشت برنامه‌ریزی برای مبارزه با اثرات مخرب آسیب‌های اجتماعی را از دغدغه‌های مقام معظم رهبری و سایر مسئولان کشوری خواند و ابراز داشت:‌ جلسات بسیار متعددی برای همین منظور در محضر مقام معظم رهبری برگزار می‌شود که این از اهمیت و حساسیت موضوع حکایت دارد.

احمدی هوشمندی و اشراف کامل مقام معظم رهبری در بحث برخورد با آسیب‌های اجتماعی را مورد تأکید قرار داد و عنوان کرد:‌ یکی از بهترین مسیرها برای اجرای موفق و تأثیرگذار برنامه‌های فرهنگی با موضوعیت برخورد با آسیب‌های اجتمامی عمل کردن به توصیه‌های مقام معظم رهبری است.

وی به انتقال ارزش‌های ناب انقلاب اسلامی به نوجوانان، جوانان‌‌ و نسل‌هایی که به علت اقتضای سنی تاریخ انقلاب را به خوبی درک نکرده‌اند اشاره کرد و افزود:‌ جوانان و نوجوانان و نسل چندمی‌ها باید برای تنویر افکار خود به مطالعه کتاب‌ها و مستندات لازم در مورد تاریخ انقلاب بپردازند.

نماینده عالی دولت در شهرستان رشت ماهیت انقلاب اسلامی ایران را متفاوت با سایر انقلاب‌های دیگر در اقصی نقاط جهان دانست و عنوان کرد:‌ با مطالعه انقلاب‌های دنیا، نمی‌توانید انقلابی را بیابید که هنوز بعد از 4 دهه مورد هجوم دشمنان قرار گیرد.

فرماندار شهرستان رشت با تأکید بر این مسئله که دشمن از هر شیوه و مسیری برای تضعیف انقلاب اسلامی بهره می‌گیرد ابراز داشت:‌ در حال حاضر محور دشمنی معاندان انقلاب اسلامی علاوه بر حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی وارد فاز مسائل اقتصادی و امور مربوط به معیشت مردم شده است.

احمدی ناامید کردن مردم از نظام اسلامی از دستاوردهای انقلاب و ایجاد هرج و مرج در کشور را نقشه آشکار دشمنان خواند و اظهار داشت:‌ دشمن در صدد ایجاد انشقاق و گسست بین نسل‌های قدیمی انقلاب و نسل‌های جدید است تا اجرای توطئه‌های شوم خود را راحت‌تر پیگیری کند.

وی مساجد را محلی بسیار امن برای حضور گسترده جوانان انقلابی اعلام کرد و ابراز داشت:‌ یکی از بهترین مکان‌ها و فضاهایی که می‌تواند برای برنامه‌ریزی در حوزه مقابله مؤثر با اثرات مخرب آسیب‌های اجتماعی مورد استفاده قرار گیرد مساجد موجود در شهرستان رشت است و می بایست از ظرفیت‌های موجود در جهت حضور مؤثر جوانان برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی استفاده کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان رشت برنامه‌ریزی در حوزه حاشیه نشینی را از سرفصل‌های بسیار مهم برخورد با آسیب‌های اجتماعی اعلام کرد و گفت‌:‌ اگر هوشمندانه و با بصیرت کامل با اینگونه مسائل ضدفرهنگی برخورد نشود جوانان بسیار زیادی از مسیر درست خارج خواهند شد.

فرماندار شهرستان رشت پبشبرد برنامه‌های تبلیغات اسلامی را با استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود مورد تأکید قرار داد و خاطرنشان کرد:‌ ارتباط مؤثر با اعضا و رؤسای کانون‌های فرهنگی و گسترش تعاملات با اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان از رئوس مهم برنامه‌های فرمانداری شهرستان رشت است.

احمدی استفاده از ظرفیت‌های موجود اعضای شورای تأمین،‌ شهرداری و شورای شهر رشت را مورد تأکید قرار داد و عنوان کرد: ‌مجموعه فرمانداری شهرستان رشت همواره این آمادگی را برای گسترش سطح تعاملات و ارتباطات با کانون‌های فرهنگی‌ بسیج را دارد و از نظرات و پیشنهادات آن‌ها استقبال می‌کند.
فرماندار شهرستان رشت: می بایست از ظرفیت‌های موجود در جهت حضور مؤثر جوانان برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی استفاده شود
#فرماندار شهرستان رشت #احمدی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
215750 1