کدخبر:
215834
تاریخ انتشار:
۲۰ مرداد ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

فرماندار رشت: نوع کار خزرآنلاین را می پسندم

خزر: فرماندار شهرستان رشت گفت: چه زمانی که در رودبار و چه زمانی که در لاهیجان بودم، علیرغم اینکه خزرآنلاین اخبار ما را کمتر کار می کرد، ولی باز به دلیل نوع فعالیتش می پسندیدمش و همیشه آن را پیگیری می کردم.

به گزارش خزرآنلاین، محمد احمدی که به مناسبت روز خبرنگار به پایگاه خبری خزرآنلاین آمده بود، اظهار داشت: همیشه مترصد این فرصت بودم که به بهانه ای به رسانه ها سر بزنم، خوشبختانه روز خبرنگار این بهانه را داد تا از زحماتی که رسانه ها، بخصوص خزرآنلاین در طول سال می کشند، به شکلی قدردانی نماییم.

وی افزود: اگرچه این قدردانی در مقابل کارهای بزرگی که رسانه ها انجام می دهند، ناچیز است، اما باعث می شود ارتباط مدیران با رسانه تقویت شود تا در مسیر اعتلای نظام قدم بردارند و با همپوشانی های لازم کاستی ها را رفع نمایند.

فرماندار رشت ضمن تشکر ویژه از خزرانلاین، بخاطر فعالیت های بی نظیرش، تصریح کرد: چه زمانی که در رودبار و چه زمانی که در لاهیجان بودم علیرغم اینکه خزرآنلاین اخبار ما را کمتر کار می کرد ولی باز به دلیل نوع فعالیتش می پسندیدمش و همیشه آن را پیگیری می کردم.

وی در ادامه به بحث روز مردم رشت یعنی داستان غم انگیز سپیدرود نیز اشاره کرد و گفت: اگرچه به لحاظ قانونی نه در بعد فنی و نه در بعد مالکیت نمی توانیم ورود کنیم، اما از اداره کل ورزش می خواهم پیگیری و حساسیت بیشتری به موضوع سپیدرود داشته باشد و هرجا که حس کرد فرمانداری می تواند ورود کند به ما اطلاع دهد، تا با تمام قوا ورود کنیم. به هرحال سپیدرود با زحمت به لیگ برتر آمده و نباید به همین سادگی این موقعیت را از دست بدهد.
فرماندار رشت: نوع کار خزرآنلاین را می پسندم
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
215834 1