کدخبر:
215874
تاریخ انتشار:
۲۱ مرداد ۹۷
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

برگشت بیات به سپیدرود؛ بیات مسکن هم نیست!

خزر: به هر حال آنچه مشخص است، بیات بهتر است تا سپیدرود کیش و مات نشده به هیات شطرنج برگردد، چراکه آنجا به وی بیشتر نیاز دارند تا در سپیدرود.

به گزارش خزرآنلاین،  سپیدرود رشت بعد از کشمکش های فراوان مالی، فنی، مدیریتی و حتی مالکیتی، الان فقط حضور رییس هیات شطرنج به عنوان مدیرعامل را در بین خود کم داشت که به لطف تصمیم متولیان، این اتفاق نیز افتاد و کیومرث بیات به عنوان مدیرعامل سپیدرود منصوب شد.

بیات کیست؟

رسانه نوشته اند که بیات پیش تر رگ دست خود را هم برای شطرنج زده است! حالا اما فیلش هوای هندوستان کرده و مدتی است رخت سپیدرود را برازنده خود می بیند. جالب آنکه اگر یک نگاهی به پیج شخصی رییس هیات شطرنج استان گیلان بیاندازید، می بینید از 42 پست اخیر، تنها دو پست مربوط به شطرنج است و 40 پست در خصوص فعل و انفعالات باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود! مثل این است که الماسخاله رییس هیات فوتبال استان گیلان در صفحه شخصی خود مرتب از اوضاع و احوال کونگ فو گیلان پست بگذارد.

با مشکلاتی که سپیدرود دارد، باید پرسید آمدن بیات و امثال بیات را می توان حتی مسکنی زودگذر هم به حساب آورد؟! بیات پیش تر که با پول دیگران برای مدتی کوتاه مالک بیست درصدی سپیدرود شده بود، چه وعده ها که نداد! از هتل 5 ستاره گرفته تا پروژه شکست خورده آب معدنی. بازیکنان آفریقایی و تیم ملی کامرون بحثش بماند به وقتش! رفیق تن زاده که بعدها رفیقش نبود، رفیق صالح که بعدها رفیقش نبود، حامی خداداد عزیزی که بعدها حامی اش نبود!

به هر حال آنچه مشخص است، بیات بهتر است تا سپیدرود کیش و مات نشده به هیات شطرنج برگردد، چراکه آنجا به وی بیشتر نیاز دارند تا در سپیدرود.
برگشت بیات به سپیدرود؛ بیات مسکن هم نیست!
#کیومرث بیات #سپیدرود رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
azad
خیلی سایت عالی هست ممنونم..
يکشنبه، 4 شهريور 139711:22:52
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای ورزش
تازه های ورزش
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
215874 1