کدخبر:
215880
تاریخ انتشار:
۲۱ مرداد ۹۷
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

جذب در راه لیست امید؟!

خزر: جذب به زودی بر سر دو راهی خواهد ماند و می بایست بین گزینه های تصدی بر شهرداری یکی را انتخاب کند. یا رای خود را همراه با اصلاح طلبان شورا به گزینه نزدیک به نماینده اصلاح طلب رشت خواهد داد و احتمالاً به سمت و سوی حضور در لیست امید به پیش خواهد رفت و یا بر مواضع اصولگرایانه این سال ها پایدار خواهد ماند و بار دیگر بر پایگاه رای جوانان ارزشی و اصولگرای رشت اعتماد خواهد کرد.

به گزارش خزرآنلاین، شنیده های منتشر شده در فضای مجازی حکایت از چرخش حجت جذب، عضو اصولگرای شورای شهر رشت به سمت اصلاح طلبان دارد.

جذب را می توان یکی از معدود اعضای شورا دانست که طی سال های حضور خود در دو دوره شورای چهارم و پنجم رشت همواره بر مبنای اصولگرایی حرکت کرده و مورد حمایت طیف وسیعی از جوانان ارزشی و حزب اللهی شهر رشت بوده است. حالا اما اگر این شنیده صحت داشته باشد، باید گفت اصطلاحاً این عضو اصولگرای شورای شهر رشت هم به سمت اصلاح طلبان غش کرده و می خواهد رای خود را به نام شهردار مورد حمایت اصلاح طلبان به صندوق بیندازد.

حضور جذب به همان اندازه که در رسانه ها، کم رنگ است در بین ساکنان مناطق محرم پررنگ بوده و وی توانسته در انتخابات اخیر شورا، مزد همین حضور را بگیرد. شاید همین پیروزی شگرفت سبب شده تا مرد ساکت و البته پرکار شورا نیم نگاهی هم به انتخابات مجلس شورای اسلامی داشته باشد. موضوعی که شاید بتواند حمایت احتمالی جذب از کاندیدای اصلاح طلبان را در پروسه انتخاب شهردار توجیه کند! آیا حجت جذب تصمیم دارد تا با حمایت از گزینه اصلاح طلبان در پروسه انتخاب شهردار، شرایط را برای حضور خود در لیست امید در انتخابات آتی مجلس فراهم کند؟

اگر چنین اتفاقی بیافتد و جذب در فضایی معامله وار، به گزینه نزدیک به اصلاح طلبان برای تصدی بر شهرداری رشت رای دهد تا در انتخابات آتی مجلس در لیست امید قرار گیرد، حتی در صورت اخذ تایید صلاحیت، بی تردید پایگاه رای خود را در بین جوانان ارزشی و اصولگرای رشتی که از حامیان سنتی او بوده اند، از دست خواهد داد.

جذب به زودی بر سر دو راهی خواهد ماند و می بایست بین گزینه های تصدی بر شهرداری یکی را انتخاب کند. یا رای خود را همراه با اصلاح طلبان شورا به گزینه نزدیک به نماینده اصلاح طلب رشت خواهد داد و احتمالاً به سمت و سوی حضور در لیست امید به پیش خواهد رفت و یا بر مواضع اصولگرایانه این سال ها پایدار خواهد ماند و بار دیگر بر پایگاه رای جوانان ارزشی و اصولگرای رشت اعتماد خواهد کرد.

 

 
جذب در راه لیست امید؟!
#حجت جذب #انتخاب شهردار رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
شهروند
با سلام . خواهشن شورا و شهرداری را وارد مسایل سیاسی نکنید.
چهارشنبه، 24 مرداد 139715:41:47
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
215880 1