کدخبر:
215902
تاریخ انتشار:
۲۲ مرداد ۹۷
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

5 نکته در خصوص اینستانوشت عضو شورای شهر رشت + سند!

خزر: نوشته اید که برای رسیدن به جایگاهی که در آن هستید هیچ گاه به هیچ نماینده شهر و شهرستان دیگر متوسل نشده اید. اگرچه شکی در درستی اظهارات شما نیست اما متاسفانه دامن همه از این قضیه همچون شما مبرا نیست.

به گزارش خزرآنلاین، حامدعبداللهی عضو شورای شهر رشت اخیراً در مطلبی احساسی که در اینستاگرام خود منتشر کرده، نسبت به حواشی انتخاب شهردار رشت واکنش نشان داده است. وی ضمن برشماردن برخی نکات، در پایان نوشته است: اکنون که نامم بعنوان گزینه شهرداری رشت مطرح شده شاید غمگین ترین باشم به جهت دروغگویی و نامردی عده ای که شوربختانه مدعی هستند در دینداری…

نگارنده به عنوان یک خواننده اخبار فضای مجازی، بر آن شدم تا با پاسخی تیتروار، گذشته نه چندان دور را هم در ذهن خود مرور کنم و هم به این عضو شورا یادآوری کنم.

1. جناب عبداللهی! از پدر شهید خود سخن گفته اید و نوشته اید که خداوند با اراده یک گلوله به شما مقام پر مسئولیت فرزند شهید بخشید. حقیر به عنوان یکی از افرادی که سعی می کند رهرو واقعی طریقت شهدای گرانقدر باشد، معتقدم آن چه که سرنوشت پدر بزرگوار شما و سایر شهیدان گلگون کفن را شهادت در راه ارزش ها قرار داد و به شما مقام پرمسئولیت فرزند شهید بخشید، بسیار فراتر از اراده یک گلوله بود! همانطوریکه مقام معظم رهبری به زیبایی فرموده اند مهمترین امتیاز شهدای ما نسبت به کسانی که در سایر کشورها در راه آرمانهای خود فداکاری می کنند، انتخاب آگاهانه و به دور از احساس است. وگرنه گلوله که همان گلوله است!

2. شاید به خاطر همین جایگاه پرمسئولیت فرزند شهید است که افکار عمومی اظهارات چندی پیش شما در خصوص مخالفت با نام گذاری کوچه ها به اسم شهدا را بر نمی تابند. رسانه ها از قول شما نوشتند که به مسئول حراست شهرداری گفته اید تا عکس شهدا را جمع کند زیرا برای مردم تکراری و عادی می شود! چگونه شما مزین نمودن شهر به تصاویر شهدا را باعث عادی و تکراری شدن برای مردم می دانید اما در چنین مواقعی مطلع سخن خود را یاد همان شهدا قرار می دهید؟! (اینجا را بخوانید)

3.  نوشته اید که برای رسیدن به جایگاهی که در آن هستید هیچ گاه به هیچ نماینده شهر و شهرستان دیگر متوسل نشده اید. اگرچه شکی در درستی اظهارات شما نیست اما متاسفانه دامن همه از این قضیه همچون شما مبرا نیست. مثلا در همین قضیه انتخاب شهردار فومن در دوره چهارم شورا، یک عضو وقت شورای شهر فومن پرده از تلاش یکی از کاندیداهای تصدی بر شهرداری فومن برمی دارد و می گوید: به نماینده رشت چه ربطی دارد در امور فومن، دخالت کند؟ الان یکی از همان کاندیداهای مدنظر دوستان اقلیت، ۱۲۰۰۰ شام برای نماینده رشت داد، شد شهردار یکی از مناطق رشت! واقعیت ها را باید گفت!! نباید ترسید!! (اینجا را بخوانید)

4. جناب عبداللهی! نوشته اید که تفکر اقتصادی دارید و در تمام دوران زندگی تان با همین تفکر رشد کرده اید. البته تفکر اقتصادی داشتن خوب است به شرطی که فرصت ها به نحو عادلانه توزیع شود. چه بسیارند جوانانی که تفکر اقتصادی همچون شما و حتی بهتر از شما دارند اما متاسفانه به علت پاک بودن دامنشان از سیاست، نتوانستند ذره ای از آن را از بالقوه به بالفعل تبدیل کنند.

5. فرموده اید هیچ گاه به گروه سیاسی و جریان سیاسی وصل نشدم که رای آنها را بگیرم. البته که درست می فرمایید اما حداقل در انتخابات شورای سوم به یاد دارم که در لیست ائتلاف اصلاح طلبان قرار داشتید. اگر بپذیریم که حضورتان در این برای این نبوده که رای آن ها را بگیرید ناچارا باید گفت شاید آن ها می خواستند رای شما را بگیرند.
5 نکته در خصوص اینستانوشت عضو شورای شهر رشت + سند!
#حامد عبدالهی #شورای شهر رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
شهروند آشنا
باسلام جناب آقاي عبدالهي اينكه گفتيد راه اندازي منطقه 5درست نيست زيرا اين منطقه فقط به دست پنج نفر راه اندازي شد اگرنميدانيد برويد ازآگاهان امربپرسيد ولي دراينكه بعد ازرفتن دوسه نفرازاين جمع منطقه به حالت مرده افتاده بود واينكه زنده كرديد حق باشماست درگفتن كلمات دقت كنيد .
سه شنبه، 23 مرداد 139710:5:3
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
جوابش عالی بود هر چی داره از نماینده معروف ولابی با اون داره
چهارشنبه، 24 مرداد 139711:55:43
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
215902 1