کدخبر:
215904
تاریخ انتشار:
۲۲ مرداد ۹۷
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

شهردار رشت باید بومی باشد/ قانون منع بکارگیری بازنشستگان فرصتی برای حضور جوانان است

خزر: نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: شهردار آتی رشت بهتر است بومی باشد و البته صلاح است از بدنه شورا هم نباشد.

به گزارش خزرآنلاین، محمد صادق حسنی با حضور در دفتر خزرآنلاین، ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: اصحاب رسانه باید به دغدغه‌ها و ظرفیت‌های توسعه‌ای گیلان توجه داشته باشند.

 

نماینده رشت در پاسخ به اینکه چرا ذیل نامه حمایت از استقلال تهران را امضا کرده است؟ گفت: هر نماینده علاوه بر شخصیت حقوقی اش یک شخصیت حقیقی دارد، در قالب شخصیت حقیقی طرفدار تیم استقلال بوده ام و وقتی دیدم در حق تیم اجحاف شده است به جمع امضاکنندگان آن نامه پیوستم کما اینکه تیم سپیدرود را فراموش نکردم و بابت اینکه چرا ورزش سیاسی شده است سئوالی از وزیر پرسیده ام و ایشان هفته آینده جهت پاسخ به این سئوال به صحن علنی مجلس خواهد آمد.

وی در خصوص انتخاب شهردار رشت تاکید کرد: وقتی گیلان به ترانسفر کردن مدیر شهره است، چه دلیلی دارد از مدیر غیر بومی در راس شهرداری رشت استفاده شود. البته چندان موافق انتخاب شهردار از بدنه شورا هم نیستم بالاخره مردم به انها رای دادند که در صحن شما از حقوقشان صیانت کنند و خالی کردن صحنه از سوی آنها و دنبال شهرداری یا جایگاه دیگر بودن در واقع سوئ استفاده از رای مردم است.

این نماینده مجلس قانون منع بکارگیری بازنشستگان را از مترقی ترین قوانینی دانست که توسط مجلس به تصویب رسیده است.

وی ادامه داد: با اجرای این قانون پالایش سنگینی در بین مدیران کشور می شود و فرصت برای حضور جوانان مهیا می گردد. واقعا شیوه عجیبی در کشور باب شده که بازنشستگان مدیریت را برعهده دارند و از جوانان به عنوان مشاور استفاده می کنند، واقعا نمی دان آیا مشورت گرفتن یک فرد باتجربه از یک جوان صحیح است یا نه؟
شهردار رشت باید بومی باشد/ قانون منع بکارگیری بازنشستگان فرصتی برای حضور جوانان است
#محمدصادق حسنی #نماینده مردم رشت #خزرآنلاین


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
به این آقای محترم بفرمایید اتفاقا بر عکس از سال 90 با حضور آقای ثابت قدم تمام مدیران مجرب کنار زده شدند و جای اونها رو جوانان گرفت یعنی شهرداری رشت پودر شد. احترام ها از بین رفت . با به غبغب اندازها و متکبر زیاد شد و کلا چی بگم براتون همه چیز اینجا عوض شد. علاوه بر بالا آوردن بدهی های فراوان و عدم انضباط مالی و انسانی ، کل یه سامانه به هم ریخت. فقط شخص با تجربه ای مثل نصرتی در عرض 9 ماه تونست 300 میلیارد بدهی شهرداری رو بده و حقوق ها رو که داشت 3 ماه به 3 ماه می شد رو به روز کرد. آقایان نمایندگان مجلس مدیر بومی و جوان میخواااان تا باند بازی کنن چیزی که نصرتی اجازه شو نداد
شنبه، 27 مرداد 139710:15:48
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
215904 1