کدخبر:
215958
تاریخ انتشار:
۲۴ مرداد ۹۷
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

یادتان رفت بگویید پسر دانشجویتان، مشاوره فرمانداری لنگرود را هم در کارنامه خود دارد!

خزر: مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی اخیراً در پاسخ به پویش #فرزندت_کجاست؟ گفته است: قبل از نمایندگی یکی از پسران کارمند اداره مسکن و شهرسازی در قسمت بافت فرسوده بود. او اکنون شهردار چاف و چمخاله است. فرزند دیگرم هم کارشناسی عمران دارد و دانشجوی کارشناسی ارشد است و مشغول به تحصیل است.

به گزارش خزرآنلاین، مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی اخیراً در پاسخ به پویش #فرزندت_کجاست؟ گفته است: قبل از نمایندگی یکی از پسران کارمند اداره مسکن و شهرسازی در قسمت بافت فرسوده بود. او اکنون شهردار چاف و چمخاله است.

نماینده مردم لنگرود ادامه داد: فرزند دیگرم هم کارشناسی عمران دارد و دانشجوی کارشناسی ارشد است و مشغول به تحصیل است.

البته منظور نماینده لنگرود از فرزند دیگری که هم اکنون دانشجو است، فرهاد لاهوتی می باشد که علی رغم دانشجو بودن در مقطع کارشناسی ارشد، مشاور فرمانداری لنگرود را در کارنامه خود دارد.

داستان انتخاب کمیل لاهوتی به عنوان شهردار چاف و چمخاله هم که دیگر بر همگان مشخص است. نماینده لنگرود ابتدا با این بهانه که فرزندش استعداد شهردار شدن یک شهر بزرگ را دارد و شهر مورد تقاضا در حوزه انتخابیه او قرار دارد، با این قضیه مخالفت کرد و در گفتگو با شرق گقت: شوراي شهر ايشان را در گزينه‌ها آورده است. بنده خودم به ايشان توصيه کردم که اين را نپذيرد؛ حتي گفتم اگر آنها هم مصوب کردند، تو نپذير. حد و اندازه ايشان خيلي بالاتر از اين قضاياست!

وی حتی به خبرنگار آفتاب یزد گفته بود: شما هر حکمی در زمینه دریافت سمت یا پستی پیرامون پسر من دیدید آن را به من نشان دهید من خودم به شما یک سکه می دهم!

با این حال وقتی انتخاب فرزندش به عنوان شهردار چاف و چمخاله قطعی شد، نه تنها به وعده داده شده وفا نکرد که در واکنش به پرسشی درباره انتصاب فرزندش به‌عنوان شهردار چاف و چمخاله گفت: این بحث‌ها را رها کنید. بروید دنبال افراد کله‌گنده! خبرنگاران باید به‌دنبال سوژه‌های بزرگ باشند. بروید ببینید به‌عنوان مثال خانواده وزرا و معاونانشان کجا هستند. ببینید خانواده آقای جهانگیری کجا هستند!

 

 

 

 

 
یادتان رفت بگویید پسر دانشجویتان، مشاوره فرمانداری لنگرود را هم در کارنامه خود دارد!
#مهرداد لاهوتی #فریبرز لاهوتی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
به نظر شما مفهوم رانت چیست .آیا مفهوم شایسته سالاری با پدر سالاری همراه است؟
جمعه، 26 مرداد 139711:16:40
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
کلا آقای لاهوتی آدم پیچیده ای است . آنوقت که دراستانداری سمت داشت کسی به عملکردش اعتماد نداشت . فقط جملات اخیرایشان درمورد وزیر جهادکشاورزی رابا حمایت اخیروی که در باره سبوس داشته اند مقیاس کنید بعد ببنید ایشان چقدر به مانند دیگران نمایندگان نرخ را به روز می خورد . البته به اقلیت نمایندگان باانصاف توهین نشود
جمعه، 26 مرداد 139718:46:0
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
215958 1