کدخبر:
215964
تاریخ انتشار:
۲۵ مرداد ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

آقای جذب؛ تصمیمی نگیرید که باعث دلسردی جوانان انقلابی و ارزشی شود

خزر: سندی بالاتر از این ها می خواهید؟! جناب جذب، عمل به وظیفه انقلابی که سند و مدرک نمی خواهد! ‼️ حتی اگر تمام 10 عضو دیگر شورا هم بخواهند به گزینه اصلاح طلب با آن همه حواشی گرداگرد او رای دهند، از شما انتظاری جز عدم همراهی با اصلاح طلبان نمی رود.

به گزارش خزرآنلاین، ماراتن انتخاب شهردار رشت به ساعات پایانی خود نزدیک می شود و به زودی شصت و ششمین شهردار بر کرسی مدیریت شهری در ساختمان میدان گیل تکیه خواهد زد.

 آنچه که مشخص است اما این است که شهردار بعدی رشت هرکسی هم که باشد روزی دوران مسئولیتش به پایان می رسد و آنچه که در یادها باقی می ماند تصمیم اعضای شورا در این بزنگاه سیاسی مهم است.

حجت جذب یکی از اعضای خوشنام اصولگرای شورای شهر رشت بود که با حمایت جوانان انقلابی و ارزشی توانست بر یکی از کرسی های یازده گانه شورا جلوس کند. اگرچه وی در طی دوران عضویت خود در شوراهای چهرم و پنجم از معدود اعضای شورا بود که توجه ویژه به مناطق ضعیف نشین و محروم شهر رشت داشت اما حمایت او از گزینه اصلاح طلبان همسو با اعضای لیست امید به حدی عجیب به نظر می رسد که نمی توان هیچ توجیهی برای آن یافت.

آیا جذب از این طریق می خواهد تا در انتخابات آتی مجلس در صورت کاندیداتوری نام خود را در لیست امید جا دهد؟! اگر این عضو اصولگرای شورای شهر رشت واقعا چنین تصوری دارد و فکر می کند از این طریق می تواند خود چهره ای معتدل از خود به نمایش بگذارد، باید بداند که این حربه حداقل در میان جوانان انقلابی و ارزشی این شهر راه به جایی نخواهد برد.

از این عضو اصولگرای شورای شهر باید پرسید:

1.آیا این صحت دارد که گفته اید اگر یک سند دال بر عدم صلاحیت کاندیدای اصلاح طلب مورد حمایتتان وجود داشته باشد، به او را نخواهید داد؟

2.اگر این طور است، حتما اظهارات کاندیدای مورد حمایتتان در خصوص مخالفت با نامگذاری معابر به نام شهدا را شنیده اید. حتما یادتان هست که گزینه مورد علاقه شما خودش معترف به این بود که به مسئول حراست شهرداری گفته که تصاویر شهدا را از سطح شهر جمع آوری کنید.

سندی بالاتر از این ها می خواهید؟! جناب جذب، عمل به وظیفه انقلابی که سند و مدرک نمی خواهد! ‼️ حتی اگر تمام 10 عضو دیگر شورا هم بخواهند به گزینه اصلاح طلب با آن همه حواشی گرداگرد او رای دهند، از شما انتظاری جز عدم همراهی با اصلاح طلبان نمی رود.
آقای جذب؛ تصمیمی نگیرید که باعث دلسردی جوانان انقلابی و ارزشی شود
#حجت جذب #شهراری #شهردار رشت #عضو شورا


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
215964 1