کدخبر:
215982
تاریخ انتشار:
۲۵ مرداد ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

به قلم صاحب مقصودی؛

اصلاً آقا ما غلط کردیم!

وقتی پاسخ های مسئولین کشور به پویش "فرزندت کجاست" را می بینیم دلمان ریش ریش می شود!

فرزندان دلبند این بندگان خدا عمدتا بیکارند یا دارای شغل پاره وقت هستند و بعضی ها هم که متاسفانه رو به چوپانی آوردند! این را از ته قلب می گوییم واقعا از شما مدیران کشور بابت راه اندازی این پویش عذرخواهی می کنیم، هدف شخم زدن زندگی شما نبود، یکی دو تایتان فرزندانشان مجهول الهویه بودند، ما فکر کردیم که رانت استفاده کرده اند و خارج از کشورند، نگو بندگان خدا اجازه ندارند بدون اذن پدر از درگاه خانه هم بیرون بروند. واقعا کجا بروند بهتر از اینجا؟ خیلی شرمنده شدم وقتی پاسخ مسئولان را خواندم.

با این موجی بیکاری که بین فرزندان مدیران مملکت راه افتاده باید به زودی کمپینی راه اندازی کنیم و برای این فرزندان دلیر، آستین همت بالا بزنیم تا کاری برایشان پیدا کنیم، پدرانشان که غرق خدمت به مردم شدند و از آنها غافل گشته اند.

یک عده هم که از فرزندشان غافل نبودند؛ بچه را با سختی بزرگ کردند و غیر از تحمل دوری از آنها، دلار گران خریدند و آنها را برای تحصیل علم و گرفتن تخصص به خارج فرستاندند تا بعد از چند سال به شکل یک متخصص به کشور " برنگردند"، بلکه نام ایران و ایرانی را در جهان سربلند نگاه دارند و احیاناً کمک کنند تا تحریم ها را دور بزنیم! آنوقت ما چه می‌کنیم؟ هی می‌گوییم: فرزندت کجاست؟ فرزندت کجاست؟ و داغ دوری از فرزندان را برای آنها تازه می‌کنیم.

آقایان؛ کمی قدرشناسی هم خوب است. به جای اینکه به دنبال پیداکردن بچه مسؤلین باشید، از امکانات کشور برای ادامه تحصیل استفاده کنید. مسؤلین نازنین حتی در یال غوزآباد نیز دانشگاه تأسیس کرده‌اند تا شما سختی دوری از وطن را نچشید!

راستی از وقتی این پویش راه افتاد غصه هایمان دو برابر شد، قبلا فقط غصه فرزند خودمان را می خوردیم که بیکار است، الان باید غصه فرزند مسئولین را هم بخوریم که این همه برای ما زحمت می کشند و فرزندشان هنوز بیکار است واقعا جگرمان اتش گرفت وقتی فهمیدیم پسر یکی از این نماینده ها چوپان است.

البته انگار بعضی هاشان هم فکر چنین روزی را از پیش کرده بودند که گفتند: " من از ابتدا مخالف ورود فرزندانم به سیاست بودم و هستم." شاید به همین دلیل آنها فقط به اقتصاد ورود کرده اند. اخذ تسهیلات میلیاردی بلا عوض هم که شغل محسوب نمی شود.

بابا جمع کنید این بساط را؛ اینقدر فرزندانتان را تحقیر نکنید، اجازه بدهید فرزندانتان سرشان را بالا بگیرند و با افتخار بگویند من مدیرعامل شرکت بابام هستم یا در چند شرکت خصوصی عضو هیئت مدیره هستم، اینقدر فرزندتان را جلوی هشتاد میلیون ایرانی تحقیر نکنید، این بچه‌ها گناه دارند، آنها به این بازی‌ها عادت ندارند، بعدا تلافی اش را سر بچه های ما در می آورند. اینطور که شما پیش می روید دور از جان، ممکن است فرزندانتان از گرسنگی و فشار اقتصادی سرخورده شوند. اصلاً آقا ما غلط کردیم، غلط کردن را برای چنین مواقعی گذاشتند دیگر!

*صاحب مقصودی
اصلاً آقا ما غلط کردیم!
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
215982 1