کدخبر:
215996
تاریخ انتشار:
۲۷ مرداد ۹۷
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

یک اصفهانی در راه منطقه آزاد انزلی؟!

خزر: این گمانه زنی ها در حالی صورت می گیرد که مرتضی بانک، مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی اخیرا در نشستی با ابراز رضایت از عملکرد مدیرعامل منطقه آزاد انزلی، هرگونه تغییر در مدیریت این سازمان تجاری-صنعتی را رد کرده است.

به گزار خزرآنلاین، به اذعان بسیاری از فعالان سیاسی و اقتصادی، منطقه آزاد انزلی نماد توسعه استان به شمار می رود. منطقه ای که همزمان با انتصاب مسرور به عنوان مدیرعامل، به سرعت موانع بر سر راه توسعه را کنار زد و تفاوت این روزهایش با واپسین روزهای تصدی رحیمی بر آن، زمین تا آسمان است.

بی شک مسرور را می توان نمونه واضحی از موفقیت یک مدیر بومی در استان به شمار آورد. معاون اسبق اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش، منطقه آزاد انزلی را متحول ساخت و البته میراث ارزشمند ومسئولیتی سخت برای جایگزین خود به یادگار گذاشت.

این روزها اما شنیده هایی از گوشه و کنار حکایت از تلاش یک مدیر اصفهانی برای تصدی بر منطقه آزاد انزلی دارد! این فرد که گویا هم اکنون ریاست هیات فوتبال اصفهان را بر عهده دارد، رییس ستاد انتخاباتی حزب اعتدال و توسعه در استان اصفهان و مدیرعاملی شرکت فولاد هرمزگان را در کارنامه سیاسی و کاری خود دارد.

این گمانه زنی ها در حالی صورت می گیرد که مرتضی بانک، مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی اخیرا در نشستی با ابراز رضایت از عملکرد مدیرعامل منطقه آزاد انزلی، هرگونه تغییر در مدیریت این سازمان تجاری-صنعتی را رد کرده است.

البته با توجه به عملکرد تحسین برانگیز مسرور در راس منطقه آزاد انزلی، در صورت بروز هرگونه تغییر در این جایگاه، می بایست او را در پست و جایگاه بالاتر همچون مدیرعاملی منطقه آزاد کیش ببینیم. ادعایی که بعید است تحقق آن تا پیش از اجرایی شدن قانون منع به کارگیری بازنشستگان میسر شود.
یک اصفهانی در راه منطقه آزاد انزلی؟!
#منطقه آزاد انزلی #رضا مسرور


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
تا بوده رانت تو این مملکت بیداد می کرد و نمایندگان تماشاچی و دارای سمت گیلان که فقط معامله را خوب بلدند در این مواقع بسیار منفعلانه عمل می کنند. گرچه منطقه آزادانزلی برای خود اهالی هیچ سودی نداشت .
شنبه، 27 مرداد 13978:52:5
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
215996 1