کدخبر:
216002
تاریخ انتشار:
۲۷ مرداد ۹۷
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

وقتی گزینه آقای پشت پرده هم از اصل می افتد و هم از اسب!

خزر: با انتخاب رییس شورا اما تب گمانه زنی ها در خصوص آن چه در شهرداری می گذرد تا حد زیادی فروکش کرده و به نظر می رسد شورا دیگر با آن حساسیت های به اوج رسیده گذشته برای انتخاب شهردار روبرو نیست.

به گزارش خزر، شورای پنجم بالاخره رییس خود را در دومین سال عملکردش شناخت و تمام لابی های پشت پرده سرانجام به ایستگاه پایانی خود رسید.

با انتخاب رییس شورا اما تب گمانه زنی ها در خصوص آن چه در شهرداری می گذرد تا حد زیادی فروکش کرده و به نظر می رسد شورا دیگر با آن حساسیت های به اوج رسیده گذشته برای انتخاب شهردار روبرو نیست. اگرچه تغییر چندانی در هیات رییسه شورا حاصل نشد اما این بازی تاج و تخت شورانشینان بی تردید یک قربانی می خواست!

در این میان اما شوق تصدی بر شهرداری، چنان بر تک تک سلول های یکی از اعضای شورا ریشه دوانده بود که برای رسیدن به آن حاضر به تن دادن به هر معامله ای با شورانشینان بوده است. هر معامله ای!

با این حال آن چیزی که این عضو شورا را از هر نوع کرسی مدیریتی دور کرد و وی را به شدت در معرض هجمه رسانه ها قرار داد، ارتباط نزدیک او با مرد اول مافیای اِلمان های شهرداری بود. حالا همه می دانستند که چه کسی دقیقاً برای شهردار شدن این عضو شورا تلاش می کند و در صورت موفقیت، چه منافعی از این میان برای خود متصور خواهد بود. انتشار دل نوشته اینستاگرامی این عضو شورا در سایت خبری متعلق به این فرد، شاهدی بر این مدعا بود.

تا زمانی که کنترل حرکات و سکنات این عضو شورا همچون عروسک خیمه شب بازی در دست این فرد است، بعید است که وی بتواند پیشرفتی را برای خود حداقل در میدان عمل شهرداری متصور باشد.

 
وقتی گزینه آقای پشت پرده هم از اصل می افتد و هم از اسب!
#شورای شهر رشت #شهرداری رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
حقیقت
چی میگید شما؟این داستانها را واسه کی مینویسید؟
شنبه، 27 مرداد 139714:41:6
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
216002 1