کدخبر:
216004
تاریخ انتشار:
۲۷ مرداد ۹۷
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

این خودروهای لوکس دولتی با چه مجوزی خریداری شده اند؟

خزر: با این حال اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان گویا سیاست دیگری را در پیش گرفته و ترجیح داده تا بخشی از ناوگان خودرویی خود را از این مدل خودروها اما با پلاک ملی نوسازی کند!

به گزارش خزر، تویوتای هایلوکس به ناوگان خودرویی مورد استفاده برخی از ادارات دولتی گیلان افزوده شده است. خودرویی لوکس با امکانات عالی و البته گران قیمت.

در این بین اما بسیاری از ادارات دولتی گیلان همچون شرکت توزیع نیروی برق برای کاهش هزینه های تمام شده خرید این خودرو، از خودروی های پلاک منطقه آزاد بهره می برند که قیمتی تقریباً نصف قیمت پلاک ملی دارد.

با این حال اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان گویا سیاست دیگری را در پیش گرفته و ترجیح داده تا بخشی از ناوگان خودرویی خود را از این مدل خودروها اما با پلاک ملی نوسازی کند! خودروهایی که قیمت هر کدام از آن ها در حال حاضر حداقل 500 میلیون تومان است و مشخص هم نیست چرا این اداره کل در این شرایط اقتصادی اقدام به خرید چنین خودرویی آن هم با پلاک ملی نموده است؟

حتی اگر فرض بر این باشد که هدف از خرید این خودروها با پلاک ملی، آزادی تردد آن ها به تمام نقاط استان باشد باید پرسید شرکت هایی همچون توزیع نیروی برق گیلان با اتخاذ چه سیاسیتی توانسته اند بر این محدودیت غلبه کنند؟!
این خودروهای لوکس دولتی با چه مجوزی خریداری شده اند؟
#اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان #تویوتای هایلوکس


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
ملودی
همانطور که آقای سید مهدی فرمودند شرکت توزیع برق زیر پنجاه درصد سهامش دولتی است و درواقع یک شرکت غیردولتی محسوب می شود لذا ممنوعیت های خرید پلاک منطقه را ندارد اما خودروهای راهداری نه توسط اداره کل بلکه توسط سازمان حمل و نقل و راهداری کشور خریداری شده و بین استانها توزیع شده است در این فرآیند حتما مصوبه هیأت وزیران برای خرید خودروهای خارجی الزامیست که احتمالا توسط خود سازمان مرکزی در پایتخت این مصوبه اخذ شده است.
يکشنبه، 28 مرداد 139723:58:13
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

سید مهدی
ادارات دولتی نمیتوانند از خودروی منطقه آزاد استفاده نمایند.شرکتها فرق می کنند
شنبه، 27 مرداد 139716:2:29
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
216004 1