کدخبر:
216038
تاریخ انتشار:
۲۸ مرداد ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

مدیر دفتر مهندسی طرح های شرکت سهامي برق منطقه اي گيلان:پست سیار مستقر در پست رحیم آبادی کلاچای افتتاح و به بهره برداری می رسد

خزر:  پست سیار 63/20 کیلوولت مستقر در پست شهید رحیم آبادی کلاچای در هفته دولت امسال افتتاح و به بهره برداری می رسد.

به گزارش خزرآنلاین، مهندس«محمد نویدی» مدیر دفتر مهندسی طرح های شرکت سهامي برق منطقه اي گيلان با اشاره به نقش و ضرورت استفاده از پستهای سیارگفت: در صورت بروز حوادث ویژه در بخشي از شبکه  برق يا در صورتی که بخشي از شبکه برق نياز فوری به توسعه (ظرفیت و یا فیدر خروجی) داشته باشد تا به فوریت برق مشترکين صنعتي و خانگي تامین گردد در اين شرايط استفاده از پست سيار راهکاری موثر تا رفع عیب از شبکه و یا احداث پست های ثابت (که فرآیندی زمان بر است)می باشد.

در واقع پست سيار با قابليت انتقال ازيک نقطه به نقطه ديگر درکمترين زمان ممکن، عموما راهکاری ضربتی و موقتی می باشد و می تواند برق  مورد نياز مشترکين را در شرایط بروز حوادث ویژه و یا تا احداث پست های ثابت  تامين نماید.

مدیر دفتر مهندسی طرح های شرکت سهامي برق منطقه اي گيلان با اشاره به افتتاح و بهره برداری از پست سیار 63/20 کیلوولت مستقر در پست شهید رحیم آبادی کلاچای در هفته دولت امسال گفت: این پست سیار با هدف رفع مشکل پرباری پست های فوق توزیع کلاچای و چابکسردر هفته دولت افتتاح و به بهره برداری می رسد.

محمد نویدی در خصوص مشخصات فنی این پست گفت: این پست دارای یک دستگاه ترانسفورماتور63/20 کیلوولت به ظرفیت 15 مگاولت آمپر، یک دستگاه فیدر 63 کیلوولت، یک دستگاه فیدر ورودی و 4 دستگاه فیدر خروجی 20 کیلوولت می باشد.

گفتنی است که اعتبار این پروژه بالغ بر 30 میلیارد ریال می باشد.
مدیر دفتر مهندسی طرح های شرکت سهامي برق منطقه اي گيلان:پست سیار مستقر در پست رحیم آبادی کلاچای افتتاح و به بهره برداری می رسد
#دفتر مهندسی طرح های شرکت سهامي برق #شرکت سهامي برق #محمد نویدی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
216038 1