کدخبر:
216250
تاریخ انتشار:
۶ شهریور ۹۷
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

سد لاسک؛ پُر رنگ ترین حاشیه سفر یک روزه وزیر نیرو به رشت!

خزر: آنچه که اما قابل تامل و مایه تاسف است این است که گویا نماینده فومن سرنوشت سد باغبانان را هم به این سد گره زده است و گفته است تا زمانی که تکلیف سد لاسک مشخص نشود مانع از بهره برداری از سد باغبانان خواهد شد.

به گزارش خزرآنلاین، دیروز قرار بود وزیر نیرو در سفر یک روزه خود به گیلان کلنگ احداث سد لاسک شفت را بر زمین بزند حتی در برنامه های از پیش تعیین شده ی وزیر هم کلنگ زنی این سد پر حاشیه به چشم می خورد اما پس از حضور اردکانیان در رشت گویا به یکباره اتفاقاتی افتاد که وزیر نیرو را از حضور در محل کلنگ زنی این سد پر حاشیه منصرف کرد. این عدم حضور کافی بود تا نماینده فومن از ادامه همراهی با وزیر انصراف داده و به قولی قهر کند. با این حال افتخاری فرصت طلایی شورای اداری استان را برای خط و نشان کشیدن از دست نداد و در این شورا مخالفان احداث این سد را سودجویانی خواند که ساکن روستای لاسک نیستند اما عواقب کارشکنی هایشان را مردم خواهند داد.

اندکی بعد از این اظهارات نخستین مخالف احداث این سد در رسانه ها رونمایی شد!

رییس شورای شهر انزلی در جشنواره لاله های تالابی احداث سد لاسک را مترادف با به خطر انداختن حیات تالاب خواند حفظ این تالاب را خط قرمز مردم انزلی دانست.

وی با بیان اینکه پیکره ی این تالاب آسیب های فراوانی را بر خود دیده است، افزود: برای همه ما جای تعجب است که چگونه دولت با پروژه ای که تمام جامعه  دانشگاهی و کمیته ارزیابی استان در سازمان حفاظت محیط زیست اجرای آن را زیان آور دانستند، موافقت می شود؟

تا اینجای کار به نظر می  رسد زوره نماینده انزلی و مخالفان احداث این سد بر تلاش های نماینده فومن چربیده است و بعید است که تکلیف این سد به این زودی ها مشخص شود. آنچه که اما قابل تامل و مایه تاسف است این است که گویا نماینده فومن سرنوشت سد باغبانان را هم به این سد گره زده است و گفته است تا زمانی که تکلیف سد لاسک مشخص نشود مانع از بهره برداری از سد باغبانان خواهد شد.
سد لاسک؛ پُر رنگ ترین حاشیه سفر یک روزه وزیر نیرو به رشت!
#وزارت نیرو اردکانیان #سد لاسک #نماینده فومن افتخاری #رییس شورای شهر انزلی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
شما را بخدا تکلیف مردم لاسک و بالا دست را روشن کنید یا شفا بدهید یا گردن بزنید این روستاییان از زمان استارت سد از ایجاد کلیه امکانات زیرساختی محرومند و حتی منطقه امامزاده ابراهیم هم از نعمت گاز و راه و حتی ساخت و ساز محرومند حضرت امام فرمودند مردم ولی نعمت ما هستند اما بداخلاقیهای سیاسی ولی نعمتان را در خودش ذوب نموده است .
شنبه، 10 شهريور 139710:50:26
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
216250 1