کدخبر:
216298
تاریخ انتشار:
۷ شهریور ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

رئیس سازمان جهاد کشاورزی: حق شالیکاران کشور از فروش برنج خارجی با نام برنج ایرانی ضایع می‌شود

خزر: رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان فروش برنج خارجی با نام برنج ایرانی را ضایع کردن حق مردم دانست و گفت: در صورت وجود مدارکی دال بر صحت این مسئله شکایت خود را به دستگاه قضایی ارائه می‌دهیم.

به گزارش خزرآنلاین، علیرضا شعبان‌نژاد در گفت‌وگویی، با اعلام بی‌اطلاعی از ورود برنج‌های خارجی به گیلان و فروش و توزیع آن‌ها در سراسر کشور با بسته‌بندی برنج ایرانی اظهار داشت: این نخستین بار است که چنین موضوعی را می‌شنوم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان با ابراز اینکه در صورت وجود چنین مواردی این سازمان به دستگاه قضایی شکایت خود را ارائه می‌دهد گفت: عموم مردم اگر مدارکی در این زمینه دارند می‌توانند به‌جهت پیگیری به سازمان جهاد کشاورزی ارائه دهند.

شعبان‌نژاد با بیان اینکه ممنوعیتی برای ورود برنج‌های خارجی به داخل استان گیلان وجود ندارد خاطرنشان کرد: در حال حاضر برنج‌های خارجی در بازار گیلان وجود دارد که به‌فروش می‌رسد.

وی با تأکید بر اینکه سازمان جهاد کشاورزی در صورت وجود چنین تخلفاتی به مراجع قضایی مراجعه می‌کند تصریح کرد: انجام چنین تخلفاتی حقوق مردم را ضایع کرده، وجهه برنج ایرانی را زیر سؤال برده و نوعی سوءاستفاده از نام برنج ایرانی است.

به گزارش تسنیم، شواهدی موجود است که نشان می‌دهد برنج‌های خارجی مانند برنج اروگوئه وارد استان گیلان شده و با بسته‌بندی برنج ایرانی در سراسر کشور توزیع می‌شود.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی: حق شالیکاران کشور از فروش برنج خارجی با نام برنج ایرانی ضایع می‌شود
#رئیس سازمان جهاد کشاورزی #علیرضا شعبان‌نژاد


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
216298 1