کدخبر:
216326
تاریخ انتشار:
۱۰ شهریور ۹۷
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

انتصاب 6 مشاور در 4 روز؛

سرپرست فرمانداری لاهیجان و راهکارهایی برای ممانعت از تعویض؟!

خزر: جانبازی خوب می داند که در صورت برکناری در روزهای آتی، فرماندار بعدی لاهیجان چه کار سختی را در مواجه با این 6 نفر خواهد داشت. یا می بایست آنان را برکنار کند که با توجه به عمر کوتاه انتصابشان، بی تردید برای فرماندار بعدی لاهیجان هزینه بر خواهد بود و یا باید از حق مسلم خود در انتصاب مشاوران بگذرد و اجازه دهد مشاوران منصوب شده از طرف جانبازی، به کار خود ادامه دهند.

به گزارش خزرآنلاین، دی ماه 96 بود که امیر جانبازی به عنوان سرپرست فرمانداری لاهیجان منصوب شد. معاون عمرانی فرمانداری رودسر در زمان دولت احمدی نژاد، تا امروز اما نتوانسته حکم فرمانداری خود را دریافت کند و همچنان به عنوان سرپرست فرمانداری به کار خود ادامه می دهد.

طی روزهای گذشته اما چند انتصاب مجددا نام سرپرست فرمانداری لاهیجان را به تیتراول برخی رسانه ها تبدیل کرد. انتصاب یکباره 6 مشاور جوان، رسانه ای، فرهنگی، کشاورزی، حقوقی و بانوان از سوی سرپرستی که با گذشت قریب به 8 ماه هنوز نتوانسته حکم خود را از وزارت کشور دریافت کند، کمی عجیب به نظر می رسید! از سوی دیگر آن چه که بر ابهام این انتصابات می افزود، گمانه زنی های جدی چند روز گذشته نسبت به کناره گیری قریب الوقوع جانبازی از کرسی سرپرستی فرمانداری لاهیجان و انتصاب عسکر حسنی پور، فرماندار فعلی رضوانشهر به عنوان فرماندار بعدی لاهیجان بود.

اما آیا این همزمانی تقریبی را می توان اتفاقی دانست؟! چرا به فاصله چند روز پس از شدت گرفتن گمانه زنی های رسانه ای مبنی بر برکناری جانبازی، به یکباره سرپرست فرمانداری لاهیجان دست به انتصاب مشاوران مختلف می زند؟!

نخستین پاسخ محتملی که شاید بتوان به این سوال داد اینست که جانبازی می خواهد هزینه تعویض خود را برای استاندار گیلان بالا ببرد! سرپرست فرمانداری لاهیجان با این 6 انتصاب و رسانه ای کردن آن در مقیاس وسیع، عملا 6 حامی به حامیان خود افزوده است و می تواند از قدرت چانه زنی و لابی گری آنان در جهت ادامه حضور خود بر راس فرمانداری لاهیجان بهره مند گردد.

نکته دیگر اینکه جانبازی خوب می داند که در صورت برکناری در روزهای آتی، فرماندار بعدی لاهیجان چه کار سختی را در مواجه با این 6 نفر خواهد داشت. یا می بایست آنان را برکنار کند که با توجه به عمر کوتاه انتصابشان، بی تردید برای فرماندار بعدی لاهیجان هزینه بر خواهد بود و یا باید از حق مسلم خود در انتصاب مشاوران بگذرد و اجازه دهد مشاوران منصوب شده از طرف جانبازی، به کار خود ادامه دهند.

به عبارت دیگر جانبازی از این طریق عرصه را بر فرماندار بعدی لاهیجان تنگ خواهد کرد و این پیام را برای داوطلبین تصدی بر فرمانداری ارسال می کند که در صورت انتصاب به عنوان فرماندار بعدی، می بایست از یکی از ابتدایی ترین حقوق خود در لاهیجان بگذرند و زمین سوخته فرمانداری لاهیجان را برای ادامه کار از جانبازی تحویل بگیرند! همین موضوع از یک سو می تواند تا حد زیادی خیال سرپرست فعلی را راحت کند که دیگر همکارانش در بدنه دولت چشم به جایگاه او نخواهند داشت و از سوی دیگر از قدرت چانه زنی و لابی گری این 6 نفر برای ادامه حضور خود در راس فرمانداری لاهیجان بهره مند گردد.
سرپرست فرمانداری لاهیجان و راهکارهایی برای ممانعت از تعویض؟!
#فرمانداری لاهیجان #امیر جانبازی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
این چرت وپرت ها چیه که نوشتید . شما تاکنون منش آقای جانبازی را نشناختید . فرد جایگزین البته درحد شایعه فردی است که به اخلاق پایبند نیست . آدمها را به مثابه سیاست می داند
شنبه، 10 شهريور 139720:53:16
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

رضا
جالبه نوشتین تو دوره کی معاون بوده ولی ننوشتین تو دوره دکتر روحانی ۴ سال امیر جانبازی فرماندار بوده .به هر حال مردم همواره از امیر جانبازی راضی بودند و دروغ های خزر انلاین هیچ ارزشی نداره و فقط کثیف بودن این پایگاه خبری رو نشون میده.
سه شنبه، 13 شهريور 139712:7:7
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
216326 1