کدخبر:
216328
تاریخ انتشار:
۱۰ شهریور ۹۷
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

علی رغم عدم تحقق درآمد شهرداری طی 5 ماه گذشته، حقوق کارکنان شهرداری به موقع پرداخت می شود

خزر: مدیر مالی شهرداری رشت گفت: شفاف سازی سیستم مالی شهرداری رشت یکی از گام های جلب اعتماد و اطمینان شهروندی در راستای توسعه شهری است.

به گزارش خزرآنلاین، مجتبی ماه پسند با تاکید بر عدم تحقق درآمد شهرداری طی ۵ ماه گذشته بیان داشت: با وجود حجم بدهی های گذشته، مسدودی پی در پی حسابهای مالی (که در نوع خود بی نظیر بود) و عدم تحقق کامل منابع درآمدی شهرداری طی بودجه مصوب در ۵ ماه گذشته به لحاظ اهمیت پرداخت حقوق کارکنان ضمن هماهنگی و برنامه ریزی های لازم با مهندس بهارمست سرپرست شهرداری رشت، نسبت به پرداخت به موقع حقوق کارکنان شهرداری در کلیه سطوح اقدام لازم صورت گرفت.

مدیر مالی شهرداری رشت از پرداخت پاداش درصدی پرسنل تا قبل از موعد اضافه کار خبر داد و گفت: با توجه به پیگیری های بعمل آمده و چندین جلسه حضور در سازمان مالیاتی کل کشور نسبت به اخذ دستور مساعد از ریاست و معاونین آن سازمان مبنی بر پرداخت مطالبات سالهای ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۳ شهرداریها اقدام و با توجه به تامین نقدینگی لازم نسبت به پرداخت حقوق حقه پرسنل زحمتکش شهرداری برنامه ریزی شد.

ماه پسند در ادامه افزود: تا پایان شهریور ماه، پرداخت بن کارتهای هدیه نیز در مناسبت های خاص در دستور کار قرار خواهد گرفت.

مدیر مالی شهرداری رشت با اشاره به رایزنی صورت گرفته با صندوق بازنشستگی کشوری خاطرنشان کرد: یکی از اقدامات مهم در حوزه مالی شهرداری رشت، تعیین تکلیف مباحث مربوط به صندوق بازنشستگی کشوری می باشد که با توجه به برگزاری جلسات متعدد و تعامل فی مابین نسبت به تعیین تکلیف بدهی ۴ میلیارد تومانی و متعاقب آن هماهنگی لازم جهت بازنشستگی همکاران واجدالشرایط از ابتدای شهریور ماه صورت خواهد گرفت.

مدیر مالی شهرداری در پایان از زحمات و حمایت های رییس و اعضای شورا، سرپرست شهرداری و صبوری و همراهی کلیه همکاران خود در مجموعه مدیریت شهرداری قدردانی نمود.
علی رغم عدم تحقق درآمد شهرداری طی 5 ماه گذشته، حقوق کارکنان شهرداری به موقع پرداخت می شود
#مجتبی ماه پسند #مدیر مالی شهرداری رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
ثارالله
آقای مدیر محترم مالی شهرداری رشت! لطفا طلب 8 ماه شرکت های مهندسین مشاور را هم پرداخت کنید تا ما نیروهای آن شرکت ها هم بتوانیم زندگی کنیم،الان درحالی در شهریور 97 هستیم که هنوز 3 ماه از حقوق 96 خود را دریافت نکرده ایم ، حالا حقوق سال 97 پیش کش...
يکشنبه، 11 شهريور 139710:26:1
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

یکتا
در شهرداری رشت کسی به فکر نیروهای قراردادی با شرکتها نیست،8ماه پول طلب داریم میگن نداریم بدیم برید تهاتر کنید که اونم اگه پیدا بشه 30درصد کمتر از طلبمون بهمون میدن،اگر کارکنان شهرداری بجای 150 و 200 ساعت اضافه کار فقط 50ساعت کمتر اضافه کار بگیرن ماهم به حقوقمون میرسیم
يکشنبه، 11 شهريور 139712:29:51
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
216328 1