کدخبر:
216340
تاریخ انتشار:
۱۰ شهریور ۹۷
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

مدیر جدید مرکز بهداشت شهرستان رشت حق ورود به هیچ جلسه‌ای را ندارد + گزارش تصویری

خزر: به تمام معاونينم ابلاغ می کنم که تا زمانی که بنده در راس فرمانداری شهرستان رشت حاضر هستم این مدیر جدید حق حضور در جلسات را ندارد.

به گزارش خزرآنلاین، سید محمد احمدی روز شنبه در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان رشت در فرمانداری افزود: اتمام، تکمیل و بهره برداری از پروژه های بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی در این شهرستان بایستی مورد توجه باشد. ( گزارش تصویری )

وی با اشاره به پروژه های افتتاح شده هفته دولت امسال در استان گیلان اظهار داشت: حدود 38 درصد پروژه ها افتتاح شده مربوط به رشت بوده که نشان از عزم جدی برای افتتاح پروژه ها در این شهرستان است.

احمدی اصل صداقت و شفافیت در مدیریت را مهم دانست و اظهار داشت: مدیران در دستگاه های مختلف بایستی به این مهم توجه داشته باشند.

بر اساس آخرین آمار، حدود 315 پروژه قابل افتتاح و کلنگ زنی در هفته دولت امسال در شهرستان رشت انجام شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 3 / 9 درصد افزایش را به لحاظ تعداد پروژه های قابل افتتاح شاهد بوده ایم. بر اساس اعلام فرمانداری رشت، 86 درصد پروژه ها بخش دولتی و 14 درصد در بخش خصوصی است که برای پروژه های هفته دولت این شهرستان؛ 412 میلیاد و 566 میلیون تومان هزینه شده که به لحاظ مبلغ هزینه کرد پروژه ها نیز نسبت به سال گذشته، افزایش قابل توجه 98 درصدی را شاهد هستیم.

شهرستان رشت با شش بخش ، 293 روستا و 18 دهستان، دارای 930 هزار نفر جمعیت است که 60درصد آنها شهری و 40 درصد روستایی هستند.

انتقاد شديد فرماندار رشت از عملكرد رئيس دانشگاه علوم پزشكي گيلان

احمدي در اين جلسه با انتقاد شديد از عملكرد رييس دانشگاه علوم پزشكي گيلان گفت: رئیس دانشگاه علوم پزشکی با بی اخلاقی اداری تمام، رئیس کارآمد مرکز بهداشت شهرستان رشت را برکنار نمود و بدون کوچکترین هماهنگی با فرماندار رئیس جدید را منصوب نمود و زمانی که دلیل این اتفاف را جویا شدم، به من گفتند که نمایندگان مجلس خواسته اند این درحالی است که من از تک تک نمایندگان جویا شدم و ایشان اظهار بی اطلاعی کردند.

وي افزود: الان به تمام معاونينم ابلاغ می کنم که تا زمانی که بنده در راس فرمانداری شهرستان رشت حاضر هستم این مدیر جدید حق حضور در جلسات را ندارد.

گفتني است انتقاد به عملكرد يوسف زاده در راس دانشگاه علوم پزشكي گيلان به خصوص برخي شائبه هاي مالي اين دانشگاه مدت هاست كه در رسانه هاي مختلف منتشر مي شود كه گويا تا كنون با بي توجهي نهادهاي نظارتي همراه بوده است.
مدیر جدید مرکز بهداشت شهرستان رشت حق ورود به هیچ جلسه‌ای را ندارد + گزارش تصویری
#فرمانداری رشت #سید احمد احمدی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
احمد نوع پرست
با سلام.آقای فرماندار.؟! مدیریت علم پزشکی. با ید از جنعابلی.کسب تکلیف می کرد.کشور در حال نابودیداست.فقر کشور داستان را فرا گرفته.اگه راست میگی.جلوی.گرانی.که صدرصد.۵ماه مردم را فلج کرده اقدامی کنید.مردم پول یک عدد نون را ندارند.چرا از فریاد مردم حرفی نمی زنید.تحمل مردم هم حدی دارد.مواد مخدر در شهر عین نقل .نبات ریخته.نکنه شما خبر نداری.♿
شنبه، 10 شهريور 139715:42:51
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پیراسته فر
خدمت آقای احمدی«فرماندارمحترم رشت»عرض کنم،دخالت بحق ویاناحق نمایندگان قابل انکارنیست،مگررفتن آن فرماندار(غیرکرجی)که درهمین کُرسی شماجلوس داشت،بادخالت نماینده نبوده!؟مگرآمدن شما بدون هماهنگی بانماینده مجلس بوده! ؟واینکه نماینده که به شما نباید بگه-نمیگه-من فلان کارراکردم. لطفاً یکم برسعه صدرتان بیفزایید وگرنه کُرسی جدیدت دراستان «لرزان»خواهدبود
شنبه، 10 شهريور 139716:56:53
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
216340 1