کدخبر:
216462
تاریخ انتشار:
۱۴ شهریور ۹۷
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

راز این ماندگاری در چیست؟!

مدیری که جایگاهش نه با تغییر دولت متزلزل می شود و نه با دستگیری مسئول بالادستی!

خزر: اگرچه سعید مرتضوی به علت تخلفاتش در راس سازمان تامین اجتماعی به حبس و رد مال محکوم شد اما جمیل حق پرست، مدیرکل تامین اجتماعی گیلان که حکم مدیرکلی خود را از سغید مرتضوی گرفته است، توانسته همچنان بر منصب خود باقی بماند. به راستی راز ماندگاری حق پرست به عنوان مدیر منصوب شده از سوی سعید مرتضوی در دولت محمود احمدی نژاد آن هم علی رغم به زندان افتادن مرتضوی و گذشت بیش از 6 سال از روی کار آمدن دولت روحانی با سیاست های اصلاح طلبانه چیست؟

به گزارش خزرآنلاین، سعید مرتضوی نامی آشنا در عرصه سیاست ایران است. حواشی حول نام وی به حدی زیاد است که جستجویی ساده در فضای مجازی با کلیدواژه مرتضوی، هزاران سایت را در مقابل خواننده قرار خواهد داد. اگرچه او مدتی بعد از پایان حضورش در راس سازمان تامین اجتماعی به علت تخلفاتش در زمان ریاست بر این سازمان، به حبس و رد مال محکوم شد اما آن چه که این روزها وی را در اوین نگه داشته است، جرایمش در پرونده موسوم به جنایت کهریزک می باشد.

مرتضوی در دوران حضور نه چندان طولانی اش در راس سازمان تامین اجتماعی انتصابات گوناگونی داشته است. از مدیرکلی دفتر مدیرعامل صندوق تامین اجتماعی گرفته تا مدیرکل سازمان تامین اجتماعی استان گیلان!

 البته دامنه انتصابات مرتضوی در استان ها تنها محدود به گیلان نشد و مدیران کل تامین اجتماعی بوشهر، شرق تهران، چهارمحال و بختیاری و یزد هم توسط وی منصوب شدند. با این حال عجیب است اگر بدانید از این میان، تنها مدیرکلی که بعد از قریب به 5 سال از آخرین روز حضور مرتضوی در کسوت ریاست سازمان تامین اجتماعی تا امروز، همچنان در پست خود حضور دارد، جمیل حق پرست مدیرکل تامین اجتماعی گیلان است!

بیست و پنجم تیرماه 91 بود که مهدی سعادتی، استاندار گیلان در دولت احمدی نژاد در جلسه معارفه حق پرست شرکت کرد و وی را که سه سال سابقه مدیرکلی تامین اجتماعی یزد در دولت احمدی نژاد را هم در کارنامه خود داشت، به عنوان مدیرکل تامین اجتماعی گیلان منصوب کرد. حالا بیش از 6 سال از آن روز می گذرد. اگرچه سعید مرتضوی به علت تخلفاتش در راس سازمان تامین اجتماعی به حبس و رد مال محکوم شد اما جمیل حق پرست، مدیرکل تامین اجتماعی گیلان که حکم مدیرکلی خود را از سغید مرتضوی گرفته است، از دولت احمدی نژاد تا کنون توانسته بر منصب خود باقی بماند! به راستی راز ماندگاری حق پرست به عنوان مدیر منصوب شده از سوی سعید مرتضوی در دولت محمود احمدی نژاد آن هم علی رغم به زندان افتادن مرتضوی و گذشت بیش از 6 سال از روی کار آمدن دولتی با سیاست های اصلاح طلبانه چیست؟
مدیری که جایگاهش نه با تغییر دولت متزلزل می شود و نه با دستگیری مسئول بالادستی!
#جمیل حق پرست #تامین اجتماعی گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
عجب درگیلان چه می گذرد .منصوب مرتضوی وحامی دولت محمود.....معاون سیاسی استانداری کجاست؟
شنبه، 17 شهريور 13978:5:49
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
216462 1